Ozuna i Tokischa wzywają do równości w nowym hymnie imprezowym „Somos Iguales”


Ich pierwsza


 i  spotkali się po raz pierwszy w zeszłym roku na afterparty na Dominikanie i „od razu zaskoczyła”, powiedział artysta miejski podczas wywiadu na Instagramie Billboard Latin.

Ich chemia jest teraz ugruntowana w nowym singlu i teledysku „Somos Iguales”, który poza imprezowymi rytmami niesie przesłanie równości i integracji. „Na parkiecie wszystko się dzieje; tutaj wszyscy jesteśmy tacy sami” – mówi część tekstu.

„Chciałem uogólnić, że wszyscy jesteśmy tacy sami” — zauważa  . „Sprawy nie są tak skomplikowane jak wcześniej. W dzisiejszych czasach jest wielu ludzi o otwartych umysłach”.

„Somos Iguales”, wyprodukowany przez DJ Luiana, Mambo Kingz, Jowny i Hydro, to fuzja dembow i , nad którą Ozuna pracował przez dwa lata, jeszcze zanim poznał Tokischę. Wyjaśnia, że ​​został zakwestionowany przez koncepcję utworu, ale natychmiast połączył się z utworem, gdy wysłała swój zwrot.

„Jej projekt jest świeży i zupełnie nowy dla przemysłu muzycznego” – wyjaśnia. „Osobiście jest bardzo inteligentna, pełna szacunku, wyluzowana i kreatywna”.

W utworze znajduje się również fragment reggae dancehall „Rich Girl” z 1993 roku autorstwa brytyjskiego duetu Louchie Lou i Michie One. „Ta piosenka jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ zawiera bardzo kultowy utwór, który stanowi część naszego dzieciństwa” – mówi Tokischa.

, prowadzony przez wenezuelskiego reżysera Nuno Gomesa, ożywia tekst, pokazując dwóch artystów włamujących się do pokoju, w którym odbywa się spotkanie z przywódcami różnych narodów. W końcu liderzy, organy ścigania i artyści tańczą w tym samym rytmie.

Obecnie każdy artysta jest gotowy do rozpoczęcia indywidualnych tras koncertowych. 

Poniżej obejrzyj do „Somos Iguales”.

Udostępnij
Sprawdź także  'Benidorm Fest': kiedy i gdzie odbędzie się festiwal

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź