Tokischa i Natanael Cano fot Youtube

Tokischa i Natanael Cano prezentują 'Kilos de amor’


i podkreślają oryginalność dzięki tej nowej współpracy, w której przebierają się za Diego Riverę i Fridę Kahlo  


Paulus Music wraz z Sony Music Latin publikują nową piosenkę i teledysk dwóch młodych oraz bezkompromisowych artystów, którzy przewodzą własnym gatunkom na scenie muzyki latynoskiej.

Utwór nosi tytuł „”, autorstwa dominikańskiej raperki Tokischy wraz z Natanaelem Cano, znanym jako innowacyjny artysta Corridos Tumbados, oraz meksykańskim raperem. Oboje spotykają się, aby połączyć swój szanowany i przełomowy wizerunek oraz dźwięk (tradycyjna meksykańska spotyka się z Latin Trap), aby dostarczyć swoim fanom teledysk, który wizualnie opowiada historię zerwanej miłości.

Ponadto w teledysku i na okładce artyści naśladowali bolesną oraz kultową miłość Fridy i jej męża Diego Rivery. Symbolika Fridy i Diego odtwarza nową, odważną twórczość Tokischy i Nathanaela w czasach nowożytnych. Teledysk wyreżyserowany przez Raymi Paulusa został pomysłowo nakręcony w Meksyku, skąd pochodzi i osiągnął brzmienie Corrido wśród nowej generacji melomanów. Wizualizacje pokazują ich miłość złamaną bólem i podzieloną przez metalowe ogrodzenie wewnątrz kościoła, co symbolizuje oddzielenie dwóch światów wiarą.

Teledysk oddaje również wizualnie meksykański półświatek, który reprezentuje Natanael Cano, a Toskicha promuje poprzez swoją muzykę swój własny półświatek Dominikany.

Utwór i wideo reprezentują ruch, który nowe pokolenie celebruje muzycznie w obu kulturach. to wschodzący talent, który dekonstruuje postrzeganie i normy dotyczące roli kobiet. Jej styl to surowy i autentyczny trap, za którym niewielu artystów odważy się podążyć. W jej świecie nie ma strachu przed pokazaniem społeczeństwu tego, co robi, co lubi i kim jest.

Promuje sposób życia wolny od hipokryzji i stereotypów związanych z płcią. Jej ton głosu jest natychmiast rozpoznawalny i jest kolejnym ważnym czynnikiem wyróżniającym jej piosenki.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź