Netflix ogłasza nowe produkcje do kolekcji „Que México Se Vea”


Nowe filmy pojawią się w kolekcji ”, która koncentruje się na promocji kina meksykańskiego 


Francisco Ramos , wiceprezes ds. treści dla Ameryki Łacińskiej w , ogłosił, że biorąc pod uwagę odzew, jaki zyskała platforma dzięki kolekcji  skoncentrowanej na promowaniu kina meksykańskiego, nowe produkcje będą rozwijane w celu dalszego wzbogacania talentów narodowych.

„Dlatego z dumą ogłaszam, że produkujemy więcej ów z różnych gatunków, a zwłaszcza z większą różnorodnością perspektyw, ramię w ramię z najlepszymi reżyserami, a także z nowymi talentami, wszystkimi Meksykanami, aby kontynuować promowanie narodowego talentu, z którego jesteśmy tak dumni”, Francisco Ramos, ujawniając tytuły w toku, takie jak:

Nowy  Fernando Fríasa (z którym współpracował przy wielokrotnie nagradzanym filmie „Ya no estoy aquí”), który jest obecnie w fazie postprodukcji i oparty jest na powieści Juana Pablo Villalobosa o tym samym tytule.

W filmie nakręconym w Meksyku i Hiszpanii wystąpią Darío Yazbek, Natalia Solian, Alexis Ayala i Anna Castillo, a wyprodukowany zostanie przez Exile Content i Zeta Studios, oraz z reżyserem Rodrigo Prieto, który wyreżyseruje tę adaptację, która dołącza do innych adaptacji.

Będzie to film familijny oparty na powieści Ángelesa Doñate o tym samym tytule, wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego reżysera Ernesto Contrerasa (“Párpados azules”, “Sueño en otro idioma”), z udziałem Adriany Barrazy i Memo Villegasa.

Komedia wyprodukowana przez Mónicę Lozano („Amores Perros”), będąca debiutem reżyserskim Ricardo Castro, absolwenta Centrum Szkolenia Operatorskiego (CCC).

Tajemniczy, dowcipny i czarny humor film oparty na powieści Carmen Posadas, w reżyserii JM Cravioto („Diablero”, „Monarca”) i wyprodukowany przez Erika Barmacka („Dark”, „The Rain” ) i Jimenę Rodríguez (“3 idiotas”, “El vestido”). W filmie zagrają Maribel Verdú, Regina Blandón, Manolo Cardona, Aarón Díaz, Stephanie Cayo i José María de Tavira.

Sprawdź także  Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę? 3: Netflix zaprezentował przerażający zwiastun ostatniej części i ogłosił nową datę premiery

Komedia napisana i z udziałem Marty Higaredy opowiada o czwórce przyjaciół, którzy na różnych życiowych rozdrożach postanawiają wybrać się na wspólną wycieczkę. Producentami filmu są Martha Higareda, Miri Higareda i Alexis Fridman, a reżyserem jest Jorge Macaya.

Komedia w reżyserii Celso Garcíi (“La delgada línea amarilla”) z udziałem Memo Villegasa, Yalitzy Aparicio i Pierre’a Louisa. Wyprodukuje go Nicolás Celis, z którym współpracowali przy „” i „Noche de fuego”.

Co wkrótce pojawi się na ekranie:

!

 Reżyserem, producentem i współautorem scenariusza jest Luis Estrada , reżyser “La Ley de Herodes”, “El infierno” i “La dictadura perfecta”, z udziałem Damiana Alcázara, Alfonso Herrery, Joaquína Cosío, Ana de la Reguera, Any Martín i Angeliny Peláez.

Reżyseria i scenariusz: Natalia Beristain, producent Rafael Ley z udziałem Juliety Egurrola, Teresy Ruiz i Arturo Beristáin, oraz współpracą Nicolasa Ortiza Monasterio.

BARDO, Falsa Crónica de Unas Cuantas Verdades

Reżyseria: Alejandro G. Iñárritu , pięciokrotny zdobywca Oscara. Ta produkcja przygotowuje się do światowej premiery na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, a później zawita do Meksyku.

BARDO to pierwszy film Iñárritu nakręcony w Meksyku od czasu „Amores Perros” w 2000 roku. W filmie występują Daniel Giménez Cacho, Griselda Siciliani, Ximena Lamadrid i Iker Solano ze scenografią zwycięskiego meksykańskiego projektanta Oscara Eugenio Caballero („” , „Laberinto del Fauno”) oraz kostiumami Anny Terrazas („”).

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź