„Rebelde”, czy będzie sezon 3 na Netflix?


Zakończenie drugiego sezonu „” utorowało drogę do trzeciej odsłony serialu


Drugi ” miał dopiero premierę na w środę, 27 lipca 2022 r., ale użytkownicy platformy i fani historii nowego pokolenia, które przybywa do Way School (EWS), by spełnić swoje muzyczne marzenia, już proszą o trzecią odsłonę.

W pierwszych ośmiu odcinkach serialu w reżyserii Santiago Limóna bohaterowie zmierzyli się ze znanym wrogiem: tajnym stowarzyszeniem Loża, starając się udowodnić swój talent i zostać zwycięzcą Bitwy Zespołów.

Ale w drugim sezonie uczniów po powrocie do EWS czeka wiele niespodzianek: nowy dyrektor muzyczny, nowy kolega z klasy i szansa na wejście do branży. Czy będzie więc trzecia rata „Rebelde”?


„REBELDE”, CZY BĘDZIE KOLEJNY ?

Do tej pory gigant streamingowy nie zapowiedział przyszłości meksykańskiego serialu, ale po ostatnim rozdziale historia nowych Zbuntowanych mogłaby być kontynuowana w trzeciej odsłonie.

Pod koniec drugiego sezonu uczniowie zdają sobie sprawę, że wszystkie nieszczęścia i tragedie roku szkolnego prowadzą do jednej osoby, więc łączą siły, aby ujawnić prawdę. Ponadto kilka historii pozostaje niedokończonych.

W wywiadzie dla GQ, Leonardo de Lozanne, który gra Marcelo Colucci  który miałby odegrać ważną rolę w trzecim sezonie „Rebelde”, zwrócił uwagę, że trzecia została już zatwierdzona i wkrótce zostanie nagrana.

Będę w drugim sezonie, jest już nakręcony, a trzeci już autoryzowali, więc prawdopodobnie zaczniemy kręcić latem”, wspomniał w medium.

Na razie pozostaje tylko czekać na oficjalną odpowiedź od Netflix. Jednakże reakcja publiczności nie była taka, jak oczekiwano, co mogłoby zagrać przeciwko odnowieniu, a nawet spowodować anulowanie projektu.

Jeśli trzeci sezon „Rebelde” zostanie potwierdzony, nowe odcinki prawdopodobnie miałyby premierę na Netflix w 2023 roku.

Udostępnij
Sprawdź także  Elite: Itzan Escamilla i Omar Ayuso opuszczą serię po czwartym sezonie

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź