Żądania Bárbary Mori, aby powróciła do telenoweli


Bárbara Mori ponownie spotkała się z prasą i wyjaśniła powód, dla którego odeszła od telenoweli


Urugwajska naturalizowana w Meksyku opowiedziała o swoich kolejnych projektach i zdradziła, że ​​nie wróciła do melodramatów, bo żadna propozycja jej nie zainteresowała.

. Nie wiem, ale teraz przygotowuję serię. Jestem bardzo szczęśliwa. Chodzi o to, że historie, które zostały mi ofiarowane do tej pory, mnie jakoś nie pociągają ”- powiedział Mori.

Zapewniła również, że chciałaby usiąść do stołu w teatrze. „Kochałabym to. Nie robię teatru i bardzo bym chciała, ale teraz robimy inne projekty. Myślę, że później – powiedziała.

Mori zawdzięcza sławę melodramatom

Bárbara zagrała w ważnych telenowelach takich jak Rubi i Mirada de Mujer, produkcjach, które przyniosły jej międzynarodowy sukces.

Jakie są żądania Barbary Mori, aby powróciła do telenowel?

„To, czego szukam, to opowiadanie historii, które dotykają dobrych włókien, których, jak sądzę, bardzo obecnie brakuje ludzkości. Szczególnie w tych trudnych czasach, których doświadczamy. Potrzeba dużo współczucia, miłości, dużo empatii. Rozumowania i zastanawiania się, kim jesteśmy jako ludzie. Taka historia mi się podoba” – mówił o tematach, które zachęciłyby go do powrotu do telenoweli.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź