Juan Magán i Danny Romero spotykają się w swojej drugiej współpracy 'Alegria’


Singiel zostanie wydany 24 czerwca wraz z teledyskiem


i wrócili do siebie po 2 latach. W tym przypadku przynoszą nam piosenkę zatytułowaną , która zapowiada się na hit tego lata w hiszpańskich klubach, dzięki latynoskim brzmieniom elektro.

Ich pierwszą kolaboracją było El Hipo, które ukazało się 19 czerwca 2020 roku i zgromadziło już ponad dwanaście milionów wyświetleń w swoim oficjalnym teledysku . W tamtym czasie było to spore odkrycie dla publiczności, łącząc w jednej piosence dwóch muzyków tego kalibru.


Obaj opublikowali okładkę tego nowego wydania. Później dowiedzieliśmy się o małej zapowiedzi, którą nam dali, zachęcając publiczność do wysłuchania jej w całości poprzez link.

legendy się jednoczą

„Jestem gościem z Barcelony, który stał się legendą bękartów. ” Tymi słowami pokazał nam fragment piosenki i teledysk, w którym jest bohaterem wraz z kilkoma tancerzami, którzy poruszają się w rytm tego singla.

W przypadku kanaryjczyka było to poprzez Story na Instagramie, gdzie zostawił nam swoją wiadomość. „Klasycy, czy jakkolwiek nas nazwać, zebrali się razem” – podkreślił , przyznając, że są w branży muzycznej od dawna i że ich piosenki są wielkimi hitami, przy których wciąż tańczymy i śpiewamy.Teraz wszystko, czego potrzebujemy, to aby te dwa „ klasyki ” wydały swój nowy hit, abyśmy mogli tańczyć i śpiewać w rytmie latynoskiego electro, które dla nas przygotowali i które może aspirować do miana jednej z najczęściej słuchanych piosenek tego lata.

Udostępnij
Sprawdź także  Bad Bunny jest najczęściej słuchanym artystą na wszystkich platformach muzycznych

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź