Trueno i Nathy Peluso prezentują głębie 'Argentina’ w swoim nowym teledysku


Teledysk z tej współpracy zawarty jest w „Bien O Mal”, drugim studyjnym albumie rapera


Trueno już o tym ostrzegał na kanale Twitch LOS40 kilka dni temu. Teledysk dla , jego współpracy z Nathym Peluso, miał już datę premiery. Jaką? 20 czerwca. I tak się stało.

Oczekiwanie dobiegło końca. Teraz możemy cieszyć się tym, co ta dwójka artystów przygotowała dla swoich fanów. Po raz kolejny pokazują, że są dwoma największymi odniesieniami w muzyce ich kraju na poziomie międzynarodowym (każdy oczywiście w swoim własnym stylu).

Chociaż została wydana już w maju tego roku wraz z wydaniem Bien O Mal, nowego albumu rapera, teraz możemy cieszyć się teledyskiem, który już podbija platformy. W nim nasi bohaterowie zabierają nas w głąb Argentyny, takie jak ubóstwo i niesprawiedliwość, z którą się borykają. Chociaż jest to coś, co jest prezentuje się również w dużych miastach na całym świecie.

Ale tę ideę krytyki i rewolucji można usłyszeć także w ich tekstach, w których oboje nawiązują do swojego kraju i zwracają uwagę na kierujących nim polityków.Najbardziej zagorzali fani Argentyny zdali sobie z tego sprawę, że Peligro, jego ojciec, pojawia się również w jednej ze scen tego teledysku. Nie ma wątpliwości, że jest to jeden z fundamentalnych filarów jego kariery i właśnie o tym mówił na kanale LOS40 Twitch.

Trueno to jedna z największych obietnic rapu z Argentyny na całym świecie. Mając zaledwie 20 lat, odnosił wielkie muzyczne sukcesy na międzynarodowych listach przebojów, zyskując coraz liczniejszą publiczność. Wielu jego fanów znało już talent Trueno od lat po jego sukcesach, także w świecie walk kogutów. Ale krok po kroku wkraczał do przemysłu muzycznego inną drogą, co pozwoliło mu rozszerzyć swoją historię na bardziej odległe punkty.

Sprawdź także  Inauguracja Joe Bidena: To były występy Lady Gagi i Jennifer López

A ty, co myślisz o teledysku Trueno i do ?


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź