„Express”, odnowiony: już trwają prace nad sezonem 2 dynamicznego hiszpańskiego serialu


Platforma  potwierdziła powstanie drugiego sezonu „”, swojego pierwszego hiszpańskiego serialu


W serialu w rolę główną wciela się Maggie , a sezon pierwszy ukazał się w styczniu tego roku. Teraz rozpoczęły się już zdjęcia do nowych odcinków.

Wraz z wiadomościami pojawia się informacja o pierwszych transferach do sezonu 2:  ('Estoy vivo') jako Iker Torres, nowy szef policji; oraz  („Paraíso”) jako Asia, nowicjusz w zespole .

Dołączają do obsady, w której zobaczymy Kiti Mánvera, , Loreto Mauleóna, Estebana Meloniego, , Omara Banana, Bernardo Floresa, Carmen Dazę i Manuelę Rojas.

Branża porwań

W drugim sezonie „Express” Barbara odkryje, że porwania, z którymi mieli do czynienia, to tylko wierzchołek góry lodowej w branży, która się na tym utrzymywała; i że Zentral Risk jest bardzo ważnym graczem w tym skorumpowanym systemie. Tutaj znajdzie sojusznika w postaci nowego szefa policji.

Stworzony przez Ivána Escobara, który jest również showrunnerem, ma scenariusz napisany przez Escobara, Antonio Sáncheza Olivasa, Martína Suáreza, Davida Sáncheza Olivasa i Alberto Rodrígueza. W reżyserii Iñaki Peñafiel i Anaïs Pareto.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź