Natasha Klauss wyszła za mąż, powiedziała tak ważnemu biznesmenowi [zdjęcia]


Znana z „” aktorka, Nathasha Klaussz wyszła za mąż za ważnego biznesmena


Nathasha Klauss, zapamiętana przez swoich fanów za rolę Sarity w odnoszącej sukcesy telenoweli „”, poślubiła 17 czerwca swojego partnera, biznesmena Daniela Gómeza, podczas intymnej i wyjątkowej ceremonii.

Piękny odbył się w Hacienda Rincón de Teusacá, gdzie jednym z najważniejszych gości był także aktor Jorge Cao, znany ze swojej postaci jako „dziadek Martín” we wspomnianej telenoweli.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że uczucie między tą dwójką jest bardzo duże, tym bardziej, że Natasza kocha Jorge, jak ojca, więc formalnie poprosiła go, aby zabrał ją do ołtarza w dniu jej ślubu:

„Mogę tylko podziękować za to, że jesteś, jesteś i kochasz mnie tak, jak ja cię kocham. Chodzenie ramię w ramię z Tobą to przebywanie z tatą i mamą, którzy są w niebie, towarzysząc mi. Twoje błogosławieństwo jest od nich” – napisała na swoich portalach społecznościowych.Ze swojej strony aktor Jorge Cao podzielił się również zdjęciami z generalnej próbie ślubu aktorki.

i Daniel Gómez rozpoczęli swój związek pod koniec 2020 roku podczas pandemii. Po kilku miesiącach bycia razem, biznesmen poprosił ją o rękę i teraz cieszą się miodami miłości jako małżeństwo.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź