Odwołują remake 'El Maleficio’, zaskakujące powody


Powtórka wielokrotnie nagradzanego melodramatu z 1983 roku, w którym wystąpili Ernesto Alonso i Jacqueline Andere, została odłożona na półkę


Sieci społecznościowe nie wybaczają, a tym bardziej, jeśli chodzi o telenowele, więc wiadomość o odwołaniu 'u  nie poszła pod stołem.

I to, że choć w sierpniu ubiegłego roku José Alberto Castro potwierdził, że już pracuje nad kontynuacją nagrodzonej 4 ACE Awards telenoweli, to teraz wiadomo, że projekt po prostu nie będzie miał miejsca.

Był to pomysł Fábrica de Sueños i już nawet krążyły nazwiska głównych ról, jak Jorge Salinas, Eduardo Yáñez, Sergio Goyri, Ernesto Laguardia, Alexis Ayala, René Casados ​​czy Eduardo Santamarina.

Wśród faworytek w roli głównej wśród aktorek znalazły się Elizabeth Gutiérrez, Angélica Rivera i Sonya Smith, ale wydaje się, że zatrzymamy się tylko na pomyśle, który się nie zmaterializował.

Co się stało z remaiem ?

Dziennikarz Alejandro Zuñiga zapewnił na swoim kanale YouTube, że wydaje się, że „naczelne dowództwo Televisy” anulowało projekt.

W tym sensie bardzo żałował, że Eduardo Santamarina opuścił La Madrastrę, aby zostać w El Maleficio a tym samym został bez jednego i drugiego projektu.

– Został odwołany, do widzenia – powiedział.

Pozostawił jednak ciekawostkę, że José Alberto Castro nie pozostanie bez pracy, ponieważ będzie pracował nad nową wersją „Tu o nadie / Ty albo nikt”, i późniejszego remaku „Acapulco cuerpo y alma”.

Na razie nie wiadomo na pewno, jak będzie się nazywać , ale już myślą o tym projekcie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź