Pierwsze zdjęcia miniserialu 'Sin límites’ z Álvaro Morte znanego z 'La Casa de Papel’


i RTVE stoją za tym sześcioodcinkowym miniserialem o pierwszej podróży Elcano i Magellana dookoła świata. „” ukaże się wkrótce i będzie dostępny w takich krajach jak , Francja, Włochy, Portugalia, Ameryka Łacińska, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, a liczymy też, że w Polsce


Fascynująca historia pierwszego opłynięcia świata przez Elcano i Magellana trafi do   z „Sin Limites” , serialem wyprodukowanym przez  Prime Video i RTVE . Aby uczcić premierę, która odbędzie się w nadchodzących miesiącach, Prime Video opublikowało pierwsze superprodukcji, która została nakręcona między Hiszpanią a Dominikaną.


Sin Limites, PRIME VIDEO

Rodrigo Santoro i , najbardziej znany z roli Profesora w „La Casa Papel / ”, grają odpowiednio Magellana i Elcano. Reszta obsady to Sergio Peris-Mencheta (Kapitan Cartagena), Adrián Lastra (Kapitan Mendoza), Carlos Cuevas (Martino), Pepón Nieto (Ojciec Bartolomé), Raúl Tejón (Gómez de Espinosa), Gonçalo Diniz (Duarte Barbosa), Manuel Morón (kardynał Fonseca) i Bárbara Goenaga (Beatriz).Portugalczyk Ferdynand Magellan poprowadził 239 marynarzy, którzy opuścili Sewillę 10 sierpnia 1519 roku. Trzy lata później, jedynym statkiem, który przeżył podróż, dowodzonym przez hiszpańskiego żeglarza Juana Sebastiána Elcano, powróciło tylko 18 głodujących i chorych marynarzy.

Przebyli 14 460 lig (69 813,34 km), kierując się na zachód, kończąc okrążenie świata. Była to prawie niemożliwa misja, która miała na celu znalezienie nowej drogi na „wyspy przypraw”, a która zakończyła się zmianą historii ludzkości, udowadniając, że Ziemia jest okrągła. Wyczyn, który na zawsze zmienił handel, gospodarkę, astronomię i wiedzę o planecie, jest uważany za jeden z największych wyczynów w historii.

do tego ambitnego serialu odbyły się w Kraju Basków i Nawarrze w Azkoitia, Azkorri, Lazkao, Olite i katedrze Pampeluna, a także w Sewilli, Huelvie i Madrycie, zanim przenieśli się na Dominikanę.

Sprawdź także  Paulina Goto zostanie mamą... ale tylko w serii!


Sin Limites ma pierwszorzędny zespół techniczny kierowany przez brytyjskiego reżysera Simona Westa, który ma długą historię w filmach akcji i przygodowych, oraz producenta Miguela Menéndeza de Zubillaga. Za scenariusz jest odpowiedzialny Patxi Amezcua.

, zaprezentowany w lutym 2020 r. w Kwaterze Głównej Armii, jest częścią umowy o współpracy podpisanej przez RTVE i hiszpańskie Ministerstwo Obrony w marcu 2018 r. z okazji setnej rocznicy pierwszego opłynięcia świata.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź