Pierwsze zdjęcia Profesora w jego nowym projekcie z Amazon


Do premiery ostatniego sezonu La Casa de Papel pozostało już niewiele czasu, ale ten emblematyczny aktor pracuje już nad nowym projektem


Po miesiącach niepewności Netflix ogłosił, że ostatni sezon „La Casa de Papel / Dom z papieru” będzie miał premierę w dwóch częściach po pięć rozdziałów. Pierwsza część ukaże się we wrześniu, a druga i ostatnia 3 grudnia.

W sumie będzie 10 odcinków, które posłużą do zamknięcia historii zespołu rabusiów ubranych na czerwono, którzy stali się światowym fenomenem.

Serial już dawno zakończył swoje zdjęcia, a szczegóły zbliżającej się premiery są już finalizowane. Dlatego jego aktorzy już pożegnali się ze swoimi rolami i rozpoczęli nowe projekty. Jednym z takich aktorów jest Álvaro Morte, lepiej znany jako „Profesor”.

Jak informowaliśmy, ten hiszpański aktor podpisał kontrakt do serialu „Sin Límites” , koprodukcji hiszpańskiej telewizji i Amazon Prime Video. W ten sposób Morte skrzyżował drogi we współpracy z jednym z najbardziej zaciętych konkurentów Netflixa .

W nowej serii Álvaro Morte wystąpi w historycznej opowieści o tym, jak po raz pierwszy człowiek mógł opłynąć świat łodzią. Produkcja zbiegła się z datą pięćsetnej rocznicy odysei tego odważnego człowieka.W ostatnich dniach Morte udostępnił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym jest widziany z zupełnie innym wyglądem. Obraz, oczywiście, stał się wirusowy, podobnie jak poniższy, w którym pokazał swoje szczepienie przeciwko Covid 19.


Udostępnij
Sprawdź także  Data premiery 'La casa de papel 5': nadchodzi najbardziej epicki sezon

Zostaw odpowiedź