Pierwsze oficjalne obrazy i kompletna obsada telenoweli 'La herencia: un legado de amor’


Historia z udziałem  i Matíasa Novoa oznacza długo oczekiwany powrót Elizabeth Álvarez do telenowel


Śmierć patriarchy zamożnej rodziny, późniejsze odczytanie testamentu i pojawienie się nieuznanej córki, która przychodzi domagać się tego, co do niej należy. To jest punkt wyjścia , nowej telenoweli duetu  i Matíasem Novoa w produkcji Juana Osorio i Roya Rojasa.

Melodramat ma także w swojej głównej obsadzie Daniela ElbittaraEmmanuela PalomaresaJuana Pablo Gil i Mauricio Henao, którzy razem z Novoą grają pięciu głównych braci melodramatu, przybranych synów Don Severiano del Monte.Historia  rozgrywa się na farmie awokado zwanej Santa Catalina, gdzie mieszka Don Severiano del Monte i jego adoptowane dzieci. Don Severiano umiera, a życie jego dzieci zmienia się drastycznie w dniu odczytania testamentu wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich siostry, o której istnieniu nie wiedzieli.Oprócz udostępnienia pierwszych oficjalnych zdjęć telenoweli, ujawniła w ten czwartek obsadę, która będzie towarzyszyć Renaud, Novoa, Elbittarowi, Palomaresowi, Gilowi ​​i Henao.

Wśród długiej listy potwierdzonych aktorów wyróżnia się nazwisko Elizabeth Álvarez, która powraca do telenoweli z tą historią po kilku latach nieobecności na małym ekranie.


Google

Julián Gil to kolejny z aktorów, którzy będą mieli wybitny udział w telenoweli, a także Leonardo DanielRafael InclánSergio Basáñez i Juan Carlos Barreto.


Google

W obsadzie melodramatu występują również Ana CiocchettiPaulina MatosRoberto BlandónTiaré ScandaVerónica JaspeadoAmaranta RuizGloria Aura i Diego de Erice.

„Nie wiesz, jak bardzo jestem podekscytowany.  okazuje się dość spektakularna. Juan Osorio i Roy Rojas [producenci] wyrzucają cały ten dom przez okno, przysięgam, te fotografie, lokalizacje, krajobrazy, konie, kobiety są spektakularne, tal samo historie… Jestem bardzo podekscytowana, kocham swoją postać” – bohaterka tej długo oczekiwanej historii wyraziła się z podekscytowaniem kilka dni temu za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

będzie miała premierę wkrótce w Meksykuw Las Estrellas.


Juan Pablo Gil, Daniel Elbittar, Matías Novoa, Mauricio Henao i Emmanuel Palomares, TELEVISAUNIVISION


Oczekuje się, że melodramat dotrze również do Stanów Zjednoczonych na Univision.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź