La-Herencia fot. Televisa

Od telenoweli do prawdziwego życia! Bohaterowie 'La herencia’ potwierdzają swój romans


Miłość między bohaterami wyszła poza ekrany.  i Matías Novoa potwierdzili swój romantycznym zdjęciem


Po tygodniach spekulacji aktorzy wykrzyczeli swoją miłość z dachów, pozując do magazynu HOLA! 

We wspomnianej publikacji para ujawniła kilka szczegółów dotyczących ich nieoczekiwanych zalotów i planów na przyszłość. 

Po pierwsze, Matías Novoa zapewnił, że zakochał się w , odkąd ją poznał, to było coś w rodzaju miłości od pierwszego wejrzenia, a kiedy zobaczył ją w roli matki z Marcelo, pociąg był większy. Wspomniał też, że postanowili postawić wszystko na ten i marzy o powiększeniu rodziny. 

Z drugiej strony Michelle Renaud opublikowała okładkę magazynu na Instagramie wraz z emocjonalnym przesłaniem. 

„Najlepsza historia miłosna pojawia się, gdy najmniej się jej spodziewasz, a ty przyszedłeś nauczyć mnie prawdziwej miłości” – napisała. Zgodnie z oczekiwaniami ich przyjaciele, koledzy i obserwujący szybko zareagowali na powitalną wiadomość. 

„Wszyscy z nas, bracia del Monte, wiedzieli, gdzie skończą Sara i Juan. Kochamy Was”, „Kocham Was razem”, „Tylko dla Was szczęścia i uśmiechu. Kocham ich”, „Co za piękna para. Niech żyje miłość na zawsze”, „Czekałem na te wieści od miesięcy”, „Zdrowa i prawdziwa miłość”, to kilka wiadomości. Tak narodziła się ich miłość

Widząc ich chemię w każdej scenie , telenoweli, w której ostatnio zagrali dla TelevisaUnivision, widać, że miłość narodziła się w połowie nagrań. W tym czasie minęło zaledwie kilka miesięcy od ogłoszenia rozstania Matiasa z Isabellą Castillo, z którą był małżeństwem przez dwa lata. 

Warto zauważyć, że w tym czasie Michelle Renaud była również romantycznie związana z Osvaldo Benavides, byłym partnerem Esmeraldy Pimentel.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź