Timbiriche: wszystko, co musisz wiedzieć o bioserialu słynnego meksykańskiego zespołu


Legendarny zespół będzie miał własny bioserial, a ujawniła kilka ważnych szczegółów tego projektu


W niedawnym wywiadzie wokalista potwierdziła realizację biograficznej serii o grupie. 

, która jest jedną z „pionierek ”, poinformowała, że ​​wspomniana decyzja została podjęta na spotkaniu kilka tygodni wcześniej. 

„Już zdecydowaliśmy, że to zrobimy. Nadal nie zdecydowaliśmy, w jakim formacie. Niedawno odbyliśmy długie i przeciągające się spotkanie. Dlatego mamy kilka bardzo ciekawych ofert. Nie będzie to coś, co już widzieliśmy, nie tego chcemy. Więc zajmie nam to dużo czasu, jeszcze nie ma konkretnej daty” – wyjaśniła prasie. 

Podobnie artystka zasugerowała, że ​​jej córka María Perroni Garza może być częścią obsady bioserialu. 

Młoda kobieta, która również towarzyszyła matce w rozmowach z reporterami, była otwarta na taką możliwość. 

„Byłoby dobrze, nie wiem, czy to możliwe, ale jeśli nadarzy się okazja, będę bardzo wdzięczna” – skomentowała. 

Na razie pozostaje tylko czekać, aż członkowie zespołu przedstawią więcej informacji na temat tego projektu, który dopiero nabiera kształtu.

Pamiętajmy, że Timbiriche to jeden z najbardziej znanych meksykańskich zespołów pop-rockowych na świecie. 

Ten projekt rozpoczął się od grupy dzieci w 1982 roku i z powodzeniem przekształcał się na oczach fanów w dorosłość. Ich dyskografia składa się z dwunastu albumów studyjnych wydanych w latach 1982-1993, a także dwóch albumów kompilacyjnych i trzech albumów koncertowych, które odniosły ogromny sukces. 

Zespół wystąpił także w filmie dokumentalnym zatytułowanym „La misma piedra”, który na każdym koncercie podążał śladami ich wokalistów. 

Wśród członków Timbiriche wyróżniali się Silvia Campos, Thalía, Eduardo Capetillo, Erick Rubín, Biby Gaytán i Alexa Lozano a to tylko część zespołu. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź