Regina Villaverde będzie Glorią Trevi


Rozpoczynają się nagrania bioserialu inspirowanego życiem piosenkarki z Monterrey


Wczoraj w miejscu w dzielnicy Del Valle w Mexico City rozpoczęły się nagrania , Gloria Trevi”, bioserialu o kontrowersyjnej piosenkarce z Monterrey.

Przed próbą pierwszej sceny  produkcyjny Carla Estrady, a także część obsady, która weźmie udział w tej nowej produkcji, zebrała się wcześnie, aby wziąć udział w błogosławieństwie, z którym była połączona za pomocą aplikacji Zoom.

Interpretatorka „No querías lastimarme”, zadedykowała to wydarzenie religijne swojej córce Anie Dalay, z okazji jej tragicznej rocznicy (zmarła niedługo po narodzinach), dodatkowo podziękowała za udział wszystkich, którzy umożliwiają tę produkcję, „która powstaje z sercem i z zamiarem pomocy wielu ludziom.”

Producentka skorzystała z okazji, by skomentować, że ma nadzieję, że ta historia posłuży do tego, by to, co stało się z Glorią Trevi nigdy się nie powtórzyło, ponadto wskazała, że ​​„ważne jest, aby ludzie odważyli się donosić, żeby nie zezwalać na nadużycia, przemoc seksualną lub przemoc wobec kogokolwiek .

  Aby osiągnąć większy zasięg z tym celem, reżyserka takich hitów, jak “Amor real, Silvia Pinal frente a ti” i “El privilegio de amar”, ogłosiła rozpoczęcie kampanii „”, która będzie wspierana przez Radę Obywatelską, el Instituto Politécnico Nacional y Fundación Televisa.

  Estrada oficjalnie przedstawiła także Reginę Villaverde, młodą dziewczynę, która wyszła z castingów i pochodzi z Mexico City, która zagra Glorię Trevi w jej nastoletnich latach. Potwierdziła także udział Jorge Poza w tej produkcji, który wcieli się w producenta muzycznego Glorii Trevi.  W pierwszym dniu pracy wzięła udział także  Ingrid Martz, a także Majo EdgarPamela Vargas, Paulina Maya i Ivanna Benitez, które zagrają grupę towarzyszy Glorii Trevi.

  Pierwszy Ignacio López Tarso ozdobił ten początek nagrań i przed pierwszą próbą dał oficjalną tabliczkę, od której formalnie rozpoczęły się nagrania „Ellas soy yo, ”.

  Sprawdź także  „Toy Boy”: intensywny zwiastun sezonu 2 obiecuje więcej seksu i niebezpieczeństw w serii Atresplayer

  Udostępnij

  Powiązane posty

  Zostaw odpowiedź