José de Abreu przygotowuje się do nagrania portugalskiego serialu „Os Esquecidos”


Aktor przeniósł się do Portugalii, gdzie będzie kręcony produkcja


, który obecnie występuje w telenoweli „Um Lugar ao Sol”, rozpoczął nowy projekt w Portugalii.

Aktor został obsadzony w historycznym serialu dla RTP zatytułowanym „”, którego akcja rozgrywa się w Timorze Wschodnim. Fabuła opowiada o Portugalczykach porzuconych przez Salazara w czasie II wojny światowej.

W tym czasie Portugalczycy, Australijczycy, Anglicy i Timorczycy tworzyli grupy partyzanckie. Ich zamiarem było właśnie powstrzymanie Japończyków po inwazji na Pearl Harbor. Za reżyserię odpowiada Francisco Manso, a nagrania rozpoczynają się w marcu i kwietniu.

świętuje

José de Abreu również skacze z radości podczas pracy nad „Um Lugar ao Sol”. Wcielając się w Santiago, aktor stwierdził, że postać znajduje się w „najlepszej trójce” jego najlepszych dzieł w dramacie telewizyjnym.

„Dla mnie [Santiago] jest jednym z najlepszych w karierze. Porównywalny do majora Dornellesa z Anosa Dourados i oczywiście, Nilo” – ogłosił na Twitterze, odnosząc się do postaci z „Anos Dourados” i „Avenida Brasil”.

W innej publikacji artysta podkreślił, jak bardzo podziwia tekst autorki książki, Líci Manzo. „Bardzo kocham tekst Lici” – powiedział.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź