Los-ricos-tambien-lloran fot Televisa

Los ricos también lloran: to pierwsza zapowiedź telenoweli Carlosa Bardasano


Univision opublikowało bardzo pokaźną wideo tego, jaka będzie nowa wersja „” 


Nowa propozycja Carlosa Bardasano ma zostać opublikowana w Stanach Zjednoczonych i dlatego ujawniono pewne szczegóły. 

Niedawno sieć zaczęła promować historię z Claudią Martín i Sebastiánem Rullim. 

Pierwsza pokazuje, jak podczas ulewnego deszczu odbywa się pierwsze spotkanie Mariany i Luisa Alberto Salvatierry. Później pokazane są inne sceny, takie jak pierwsza wizyta młodej kobiety w rezydencji swojego ukochanego. 

Zgodnie z oczekiwaniami, wideo szybko wywołało reakcję tysięcy fanów na Instagramie. 

„Czekam na was z niepokojem. To będzie sukces ”,„ Wygląda super dobrze ”,„ Naprawdę chcę to zobaczyć ”, to tylko kilka komentarzy. 

Przypomnijmy, że premierę „ ” zaplanowano na luty w Univision.W poprzednich tygodniach udzieliła wywiadu People en Espanol, w którym opowiedziała o swoich doświadczeniach w pracy z Sebastiánem Rullim. 

Po pierwsze, powiedziała, że ​​jest wdzięczna za współpracę z nim w tej telenoweli. 

„Sebastián jest bardzo profesjonalnym aktorem z wieloletnią, pełną sukcesów karierą. Dla mnie to zaszczyt móc dzielić się z nim sceną, uczyć się i tworzyć te urocze postacie. Stworzono bardzo harmonijne środowisko pracy, co jest bardzo cenione. Jestem bardzo wdzięczna” – skomentowała.

Jeśli chodzi o jej historyczną postać, Meksykanka określił „Marianę” jako istotę lekką, prawą i żyjącą dla innych. 

„Całe jej życie zmienia się radykalnie, gdy poznaje rodzinę Salvatierra i dzieje się też na odwrót. Wchodzi w ich życie, aby całkowicie je zmienić. Mariana reprezentuje światło. Utożsamiam się z nią w niektórych sprawach, zwłaszcza z tą, gdzie troszczy się o swoich bliskich. Obie jesteśmy wytrwałe” – dodała.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź