Zmarł Eduardo Meza, producent Televisy przy telenowelach, takich jak „Amigos por siempre” i „La Fea Más Bella”


Kilka minut po zakończeniu programu Hoy, na scenie pojawił się Raúl Araiza, aby ogłosić wiadomość o śmierci Lalo Mezy


Zmarł Eduardo Meza, producent Televisa. Wiadomość tę ogłosił Raúl Araiza podczas transmisji na żywo programu Hoy. Powiemy wam, co wiemy o śmierci producenta, który przez kilka lat był prawą ręką Rosy Ocampo i który przyczynił się do sukcesu kilku telenowel jak: „Papá a toda Madre”, „El diario de Daniela / Daniela i przyjaciele”, „La Fea Más Bella” i programy takie jak „Código Fama”.

Kilka minut po programie Hoy Kiedy dobiegał końca, na scenie pojawił się Raúl Araiza, by nagłośnić wiadomość o śmierci Lalo Mezy.

Nie podając przyczyn swojej śmierci, Raúl Araiza powiedział, że firma jest w żałobie, ponieważ właśnie otrzymali wiadomość o śmierci producenta Eduardo Mezy.

„Dzisiaj odszedł producent wielkich telenowel. Miałam okazję zrobić z nim około trzech lat temu „Papá a toda Madre”, naprawdę mocno ściskamy całą jego rodzinę i chcemy się z nim pożegnać tak, jak na to zasługuje, z wielkim aplauzem. Bardzo dziękuję za ten talent, przyjacielu. Spoczywaj w pokoju Eduardo Meza, dziękuję w imieniu całej Televisy ”, Raúl Araiza komunikował się wyraźnie poruszony.

Również na oficjalnym koncie na Twitterze Televisa żałowała śmierci producenta: „Televisa ubolewa nad śmiercią producenta Eduardo Mezy Rodrígueza. Wśród jego produkcji są „Papa a toda madre” i „Doña Flor i jej dwóch mężów”.  Spoczywaj w pokoju” – napisała Televisa.Eduardo Meza był meksykańskim producentem, który zaczynał w branży telewizyjnej w 1998 roku. Jego domem pracy zawsze była Televisa. Przez lata rozwijał się jako prawa ręka producentki telenowel Rosy Ocampo.

Sprawdź także  „Byłam bardzo wdzięczna”: Dulce Maria opowiedziała o swoim macierzyństwie

Producent brał udział jako producent towarzyszący w głównych meksykańskich telenowelach takich jak El diario de Daniela / Daniela i przyjaciele, Amigos por siempre, Rayito de luz, Aventuras en el tiempo, Cómplices Al Rescate, Alebrijes y rebujos, Misión SOS, La Fea Más Bella.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź