Profesor się zbroi 'La Casa de Papel’ – nowy zwiastun


Hitowy zbliża się do końca i aby podtrzymać płomień szumu, zaprezentował wypełniony obrazami, które przygotowują fanów na epickie zakończenie


 wydał ostateczny długo oczekiwanej drugiej i ostatniej części   / , najbardziej epicki napad zbliża się do końca.

3 września platforma streamingowa zaprezentowała tak zwany tom I części 5. Grupie, która była zamknięta w Banku Hiszpanii przez ponad 100 godzin, udało się uratować Lizbonę (Itziar Ituño), ale ciemne chmury nadeszły, kiedy stracili jednego ze swoich najbardziej ukochanych członków zespołu. Tymczasem został schwytany przez Sierrę (Najwa Nimri) i po raz pierwszy nie miał planu ucieczki. Właśnie wtedy, gdy wydawało się, że nic innego nie może się nie udać, armia przybyła z misją wykończenia ich wszystkich.


RIO WCIĄŻ JEST ZDRUZGOTANE PO SWOJEJ STRACIE 

Aby przygotować grunt do drugiej części, nadjeżdża ostatni zwiastun, którego narratorem jest  (). „ W ciągu ostatnich godzin straciłem bardzo ważnych ludzi i nie mogę stracić nikogo więcej przez ten napad” – mówi twórca grupy.

W ciągu kilku sekund, które trwają, Rio (Miguel Herrán) jest przygnębiony swoją niedawną stratą i Lizbonę zatrzymaną przez siły zbrojne. Ponadto natarcie pokazuje wielką eksplozję w Banku Hiszpanii, Manilię ( Belén Cuesta ) uciekającą przed armią, Bogotę (Hovik Keuchkerian) w miejscu nękanym śniegiem, a wreszcie El Professor uzbrajającego się do walki.

II Tom Domu z papieru części 5, a zadebiutuje 3 grudnia na całym świecie i da nam ostatnie pięć odcinków, które zakończą całą historię, która rozpoczęła się w 2017 roku stworzona przez Álex Pinę.

Udostępnij
Sprawdź także  Potwierdzony trzeci sezon “El jardín de bronce”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź