Pasión de Gavilanes 2: nieoczekiwane nieobecności, które rozgniewały fanów


Fani kolumbijskiej telenoweli wybuchli gniewem, gdy dowiedzieli się, że kilku aktorów z oryginalnej obsady nie pojawi się w drugiej części


Nadejście drugiego sezonu telenoweli „Pasión de Gavilanes” wywołało wielką radość wśród fanów, ale potem przerodziło się to w gniew, gdy dowiedzieli się o nieobecności kilku aktorów z oryginalnej obsady.

Fani kolumbijskiej telenoweli wybuchnęli gniewem, gdy usłyszeli wiadomość, że kilku z ich ulubionych artystów nie pojawi się w nowej części powieści.

„Muszą być wszyscy albo nikt”, „Jestem zmartwiony, że nie ma aktorów z oryginalnej powieści”, „To nie będzie to samo”, to niektóre z komentarzy, które fani pozostawili na portalach społecznościowych.

Nieobecność, która najbardziej przeszkadza fanom, to brak aktora Michel Brown, który wyjaśnił, że nie będzie mógł uczestniczyć w serii, ponieważ jest on zobowiązany do innego projektu. „Przeczytałem krótkie streszczenie i historia brzmi niesamowicie. To będzie świetny projekt” – powiedział Brown, dodając dobre wibracje swoim kolegom.

„Doświadczenie dla nich będzie niesamowite, ponieważ zamierzają spotkać się ponownie po tak długim czasie, ale mi zdarzyło się, że po drodze znalazłem bardzo ciekawe historie i nie przemawia do mnie powrót do dawnej historii” – Brown usprawiedliwiał swoją nieobecność .

Inne nieobecności, które denerwują fanów

Oprócz Michela Browna krążą pogłoski, że aktorka Zharick León, która grała w telenoweli piosenkarkę Rosario Montes, również nie pojawi się w drugim sezonie, ponieważ muzykę regionalną i popularną zastąpią piosenki reggaeton.

Kolejną potwierdzoną nieobecnością jest brak aktorki Lady Noriega, która grała w powieści Pepitę Ronderos. „Wiem, że wszyscy kochają tę postać, ale w drugim sezonie to nie wypali” – powiedziała aktorka.

Wreszcie aktorka Danna García, która grała w serialu Normę (jedną z sióstr Elizondo), zapewniła, że ​​odbyła kilka rozmów z producentami Telemundo, ale nie zadzwonili do niej ponownie.

Udostępnij
Sprawdź także  Cristy Bernal pamięta swój udział w telenoweli 'Rebelde'

Zostaw odpowiedź