Parientes a la fuerza: przybędzie na Telemundo w październiku z Guyem Eckerem i Bárbarą de Regil


Komediowa telenowela zastąpi turecki dramat Hercai: amor y venganza, którego pierwszy sezon wkrótce dobiegnie końca


„Carmen i George są dla siebie stworzeni, a ich drogi wkrótce się przetną w wybuchowym starciu. Dwa światy, dwie rodziny… ponieważ miłość nie przychodzi sama”.

W ten sposób Telemundo zaczęło we wtorek promować premierę Parientes a la Fuerza, swoją nową telenowelę o komediowym zabarwieniu, z udziałem Guya Eckera i Barbary de Regil.

Seria, będzie miała premierę w październiku, aby zastąpić turecki dramat Hercai: Amor y Venganza, którego pierwszy sezon wkrótce zakończy emisję w Stanach Zjednoczonych.

Carmen Aub i Michelem Duvalem w głównych rolach młodzieżowych, Parientes a la Fuerza opowiada historię George’a Cruza (Ecker), słynnego 50-letniego hollywoodzkiego scenarzysty, który przeżywa kryzys wieku średniego w cieniu swojego jedynego przeboju, śmierci jego matki i zdrady żony Leticji (Andere). Frustracja, samotność i poczucie porażki w połączeniu z ostatnim życzeniem matki prowadzą go na drugą stronę granicy w Meksyku, gdzie spotyka Carmen Jurado (Regil), piękną meksykańską piosenkarkę, która staje się jego muzą, gwiazdą i jego Wielką miłością. W ten sposób George odzyskuje inspirację i szczęście, które sprawiają, że czuje się żywy. Ale miłość nie pojawia się tylko wtedy, gdy spotykają się dwie bardzo różne rodziny.

W telenoweli, która kilka tygodni temu zakończyła swoje nagrania w Meksyku, znaleźli się także między innymi Lisa OwenAntonio de la VegaSalvador ZerboniAlejandra Ávila, Mauricio GarzaJuan VidalRoberta DamiánSofía Garza i Verónica Montes.


Udostępnij
Sprawdź także  Premios India Catalina 2021: Pełna lista nominowanych

Zostaw odpowiedź