HBO Max ogłasza 'Asesino del Olvido’, meksykański serial z Damianem Alcázar


Aktor i Paulina Gaitan występują w tym porywającym thrillerze opartym na popularnym tureckim serialu


HBO przygotowuje się do wydania nowego meksykańskiego serialu pod marką Max Originals. To Asesino del Olvido (2021), produkcja, w której głównymi bohaterami są Damian Alcázar i Paulina Gaitan

Fabuła opowiada o postaci Pascuala, emerytowanego policjanta, u którego zdiagnozowano Alzheimera. Będzie starał się odwrócić uwagę od zbliżającej się utraty pamięci, próbując rozwiązać sprawę ze swojej przeszłości, która nadal go prześladuje.

W pewnym momencie jego ścieżka przetnie drogę młodej policjantki, która prowadzi najważniejsze śledztwo w swojej karierze, a które wystawi na próbę jej własną zdolność zapamiętywania.„To był jeden z najtrudniejszych projektów w mojej karierze i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Mam nadzieję, że publiczność może cieszyć się tą serią tak samo, jak my wszyscy, którzy uczestniczyliśmy w jej realizacji ”- powiedział aktor w oświadczeniu. 

W obsadzie znaleźli się także Ari Brickman, Erik Hayser, Dolores Heredia, Giovanna Zacarías, Luis Alberti, José Antonio Toledano, Mauricio García Lozano, Armando Hernández, Juan Carlos Colombo i Ofelia Medina. 

Asesino del Olvido opiera się na popularnym tureckim serialu Sahsiyet (2018) i jest drugą meksykańską produkcją wydaną jako Max Original, podobnie jak Amarres (2021 ).

Serial zadebiutuje na HBO Max w październiku, sprawdźcie pierwszą zapowiedź:


Udostępnij
Sprawdź także  Netflix: „Monarca” nie będzie miał trzeciego sezonu

Zostaw odpowiedź