La Casa de Papel: nieoczekiwany zwrot, jaki mogła mieć seria


W zeszły piątek na Netflix pojawiła się 1 część najnowszego sezonu popularnego hiszpańskiego serialu, a miliony ludzi pokonały już 5 dostępnych odcinków w trybie maratonu. Fani serii nie przestają spekulować na temat tego, co może się wydarzyć i mają na ten temat ciekawe teorie.


Są miliony ludzi, którzy pokonali już 5 odcinków części 1 piątego i ostatniego sezonu i czekają na koniec serii, aby poznać finał napadu na Bank Hiszpanii. Podobnie jak finał sezonu 4 ze śmiercią Nairobi, finał części 1 przedstawił łamiącą serce śmierć, która zszokowała fanów.

Ta wiadomość zawiera spoilery

Jednak śmierć, która nastąpiła pod koniec części 1 sezonu 5, może mieć niespodziankę. Fani uważają, że postać wciąż żyje dzięki serii wskazówek, które dała seria.


3 GRUDNIA UKAŻE SIĘ 5 OSTATNICH ROZDZIAŁÓW SERII.

Fani serialu utrzymują, że Tokio (Úrsula Corbero) nie może umrzeć, bo od początku jest narratorką przygód Profesora i bandy rabusiów.

Jednak wielu pamiętało kilka filmów (takich jak na przykład „American Beauty”), w których na końcu ujawniono, że narrator rzeczywiście nie żyje.

Inną wskazówką, że Tokio wciąż żyje, jest zdanie, które wypowiada z lektorem w jednym z rozdziałów. W swojej historii Tokio wspomina, że ​​w dniu, w którym zabiła Gandię, „miał wszystko przeciwko sobie”.

FANI MAJĄ WIELE TEORII NA TEMAT TEGO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ.

Ponadto, przed rzekomym poświęceniem się, by ratować swoich towarzyszy, Tokio mówi Profesorowi, że jest „jego aniołem stróżem”. Te same słowa, których użyła Lizbona, kiedy sfingowali jego śmierć. W ten sposób fani wierzą, że Tokio ostrzega Profesora, że ​​zamierza sfingować własną śmierć.

Fani będą musieli poczekać do 3 grudnia, aby poznać wynik serii i dowiedzieć się, jak kończy się napad na Bank Hiszpanii.

A ty co sądzisz?

Udostępnij
Sprawdź także  Señorita 89: nowa seria Pantaya, która pokaże podłe tło konkursów piękności

Zostaw odpowiedź