„Raphaelismo”: Movistar + przedstawia pierwszy zwiastun serialu dokumentalnego o karierze legendarnego Raphaela


Kurs telewizyjny jest przygotowywany, a właśnie Movistar + ma oko na następny Festiwal Filmowy w San Sebastián, gdzie platforma zaprezentuje niektóre ze swoich najbardziej obiecujących propozycji, takich jak „La Fortuna” i serial dokumentalny o Raphaelu, który otrzymuje tytuł „Raphaelism”.

Tym samym możemy już zobaczyć pierwszy zwiastun filmów dokumentalnych. To tam sam Rafael opowiada o swojej karierze, swoich niepowodzeniach i sukcesach oraz zaprasza nas, abyśmy razem z nim przeszli przez jego własne życie. Oczywiście na obejrzenie dokumentu w całości będziemy musieli poczekać do 2022 roku.

Charlie Arnaiz i Alberto Ortega, odpowiedzialni za „Anatomía de un Dandy”, tworzą, reżyserują i produkują ten dokument składający się z czterech odcinków. Projekt posiada wyłączny dostęp do ogromnego, niepublikowanego dotąd archiwum fotograficznego i audiowizualnego.

Ponadto w filmie dokumentalnym uczestniczy sam Raphael i jego rodzina. Zarówno Natalia Figueroa, jak i Jacobo, Alejandra i Manuel Martos opowiedzą anegdoty oraz doświadczenia z życia rodzinnego muzycznej legendy.


Udostępnij
Sprawdź także  Kolejne projekty obsady 'La casa de las flores'

Zostaw odpowiedź