’Los protegidos: El regreso’ pokazuje swój pierwszy zwiastun: superpotężna rodzina z Antena 3 powraca dziesięć lat po zakończeniu serii


W tym trendzie powracających seriali nadal prowadzi dzięki serii


Następnym jest „”, familijny/superbohaterski, który powróci „wkrótce” w miniserialu dla zatytułowanym „: El regreso’, z którego już możemy zobaczyć pierwszy trailera.

Ta nowa część, składająca się z czterech odcinków, ponownie łączy rodzinę Castillo Rey dziesięć lat po zakończeniu ich pierwszych przygód. Jak dowiadujemy się w tej zapowiedzi, ich drogi rozeszły się po nieznanym wydarzeniu, ale nowe zagrożenie sprawi, że ponownie zjednoczą swoje siły i specjalne zdolności.

Niewiele więcej wiadomo na temat tego powrotu, w którym składa się z Antonio Garrido, Ana Fernández, Luis Fernández, Daniel Avilés, Mario Marzo, Maggie García (która zastępuje Priscillę Delgado), Gracia Olayo, Óscar Ladoire, Maripaz Sagayo, Carlotta Cosials, Eduardo Lloveras, Francisco J. Mendo i Cosette Silguero.

Carlos García Miranda (który był już scenarzystą serialu) i Curro Serrano są odpowiedzialni za napisanie scenariusza do nowej przygody „Los protegidos ”, którą wyreżyserują José María Caro i Curro Novallas . Nie ma konkretnej daty premiery, ale najprawdopodobniej będzie to rok 2022, zbiegający się z dziesiątą rocznicą zakończenia serii.


Udostępnij
Sprawdź także  La primera mujer: obsada i bohaterowie nowej serii Caracol TV i Netflix

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź