Jennifer Lopez rusza na ulice Miami w zwiastunie Rauw Alejandro Collab „Cambia El Paso”


Jennifer Lopez i Rauw Alejandro rozgrzeją nas tego lata swoją nową piosenką „Cambia El Paso”. W dniach poprzedzających dziesiejszą premierę utworu (5 lipca), 51-letnia piosenkarka i aktorka drażniła się ze swoimi fanami


W niedzielę Lopez dała fanom zajawkę teledysku, który zawiera zdjęcia supergwiazdy przechadzającej się po oświetlonych neonami ulicach Miami w krzykliwym dżinsowym stroju. W innej scenie Alejandro pozuje pewnie obok luksusowego samochodu, a później popisuje się kilkoma ruchami tanecznymi.

„Gotowi?” Lopez napisała post po hiszpańsku.

Lopez, której zaręczyny z Alexem Rodriguezem zostały zerwane na początku tego roku, niedawno ujawnła, że „Cambia El Paso” jest o przeprowadzce. Tytuł utworu tłumaczy się na angielski jako „zmień krok”.

„Piosenka jest o zmianie i o tym by nie bać się zrobić kroku” – powiedziała w SiriusXM’s Pitbull’s Globalization . „Po prostu zrób krok, do przodu, zrób to, co musisz zrobić. Jeśli coś jest nie tak, cokolwiek jest w twoim życiu, po prostu wykonaj ten ruch i zatańcz”.

Po rozstaniu z Rodriguezem Lopez ponownie romansuje z byłym partnerem, Benem Affleckiem. W ostatnim tygodniu dwie gwiazdy zostały sfotografowane podczas całowania się podczas randki w Malibu w Kalifornii.

Zobacz teaser Lopeza z filmu „Cambia El Paso” poniżej.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *