Rock in Rio 2022: potwierdza swój skład po zawieszeniu dwóch ostatnich edycji


Brazylia i Portugalia mają już daty powrotu festiwalu


Rock in Rio musiał zawiesić swoje dwie ostatnie edycje ze względu na globalną pandemię w całkowicie logicznej decyzji, którą można podsumować w lapidarnym zdaniu: „Zamierzamy ocalić życie”. Ale festiwal festiwali ma już daty powrotu w wielkim stylu, zarówno w wydaniu w Brazylii, jak i w Lizbonie (Portugalia).

W marcu impreza ogłosiła już daty obchodów w mieście Lizbona, kończąc tym samym czteroletnią nieobecność. Rock in Rio otworzy swoje podwoje 18, 19, 25 i 26 czerwca w City of Rock w Lizbonie, a pierwsi artyści zapowiedziani zostali na główną scenę (Duran Duran, Foo Fighters, The National , Liam Gallagher, A-ha, Bush i Xutos & Pontapés) dołączyły do ​​kilku innych nazwisk.

Rock in Rio Lisboa potwierdził, że znaczna część plakatu, który zapowiadał w swoim czasie, dotyczyła edycji, które musiały zostać odwołane. Wśród potwierdzonych gwiazd są Jason Derulo, Anitta i Post Malone, którzy również sprawią, że będziemy szaleć z ich największymi przebojami podczas powrotu jednego z największych wydarzeń na żywo na świecie.

Na razie jedyną gwiazdorską grupą, która nie potwierdziła swojej obecności na festiwalu, jest Black Eyed Peas, ale organizacja ma jeszcze ponad rok, aby zaskakiwać nas w tym, co będzie największym świętem muzyki i życia na świecie gdzie Rock in Rio ma już 40 letnią historię.

„W 2022 r. świat znów będzie nasz” – napisał Rock in Rio w swoim brazylijskim wydaniu. W Rio de Janeiro impreza organizowana będzie w weekendy od 2 do 4 września oraz od 8 do 11 września tego samego miesiąca. Jeśli masz bilet na którykolwiek z tych festiwali (lub na oba), nadal są one automatycznie ważne na nowe terminy.

W miarę zbliżania się dat artyści, którzy będą częścią Rock in Rio 2022 w Brazylii, będą znani, a także reszta informacji o biletach…

Udostępnij
Sprawdź także  Natti Natasha i Becky G wykonują „Ram Pam Pam” w „Tonight Show”: Obejrzyj!

Zostaw odpowiedź