nicky jam

Amazon Music LAT!N rozpoczyna nowy rozdział serii „Mi Historia” z Nicky Jam


opowiada o ciężkich chwilach, które się wydarzyły 


wypuszcza właśnie nowy odcinek swojego biograficznego serialu ”, z piosenkarzem i aktorem z Portoryko, , w którym artysta opowiada o swoich początkach w branży muzycznej i pracy z rodakiem Daddy Yankee.

Firma poinformowała w oświadczeniu, że rozdział zawiera między innymi poświęcenia, które kryły się za niektórymi z jego największych sukcesów, błędy, które popełnił, a które spowodowały upadek kariery oraz jego na scenę.

„Przeprowadzka do Portoryko, dzień w centrum społeczności, to była »impreza« i zacząłem śpiewać, ludzie oszaleli i to było jak miłość od pierwszego wejrzenia. Zacząłem robić swój bez żadnego pojęcia. Potem Daddy Yankee podpisał się pode mną jako artysta, a był czas, kiedy gatunek ten w Portoryko był cenzurowany” – wspomina artysta.

„Wspólnie napisaliśmy piosenkę i wspomniał o Los Cangris, to była marka i stamtąd pochodziło wiele sukcesów, była to kombinacja wyglądu i wściekłości. Zszedłem jednak z tej drogi, minęło kilka lat, z powodu wad i problemów ulicznych, aż pewnego dnia zadzwonili do mnie w Kolumbii na imprezę z kilkoma kolegami. W hotelu było wiele osób i kiedy poszedłem na imprezę, zdałem sobie sprawę, że ludzie którzy tam są, wspierają mnie” – przypomniał sobie.

„Postanowiłem zostać i nagrałem 5 piosenek, które były numerem 1 w Kolumbii, a następnie ponad 20 piosenek na cały świat” – powiedział.

Oświadczenie przypomina, że ​​ten odcinek jest wyjątkowy dla , ponieważ podkreśla błędy, które sprawiły, że dorósł i stał się osobą, którą jest dzisiaj.

„Chcę, aby ludzie zrozumieli, dlaczego jestem tak obrazowy, pokazując moją przeszłość. To dlatego, że to moje dziedzictwo, te błędy, które popełnił ten 20-letni młodzieniec, … to zbuntowane jest dziedzictwem, jest przesłanie dla świata, i to było poświęcenie, to jest moje świadectwo i zrobiłbym to jeszcze raz”, szczegółowo omawia ten temat Nicky Jam w .


Udostępnij
Sprawdź także  Bad Bunny: „Gotowy na następny”, wokalista zapowiada swój nowy album

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź