Nathy Peluso, Lali i Nicki Nicole w Madrycie. Co one kombinują?


Argentyńskie dziewczyny razem?


Niedawno wydawało się, że to Nicki Nicole i Lali coś knują. Może to współpraca na nowym albumie? Będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć.

Wiemy, że są teraz razem w Madrycie i świetnie się bawią. Oczywiście nie robią tego same, ale w towarzystwie samej Nathy Peluso. Mamy więc argentyńską kombinację talentów!

Zostało to zademonstrowane w sieciach społecznościowych, gdzie chwalili się spotkaniem różnymi zdjęciami i filmami. Jedno z nich, gdzie występują razem, szybko wywołało poruszenie wśród fanów.W tej chwili nie wiadomo, czy powodem ich spotkania była wspólna praca muzyczna, czy było to tylko przypadkowe. Oczywiście intencją naszych bohaterów jest dobra zabawa i jak najlepsze wykorzystanie wizyty. 

Peluso rozpoczęła tournée po Hiszpanii. Rozpoczęła je 30 kwietnia w Barcelonie, a zakończy 27 sierpnia w Walencji. Jej następnym przystankiem będzie 15’tego lipca Palma de Mallorca. 

Jasne jest, że jeśli muzyczne połączenie tej trójki argentyńskich gwiazd stanie się rzeczywistością, to wynik będzie jak najbardziej wybuchowy. Biorąc pod uwagę, że mają najwierniejsze wsparcie swoich fanów, byłby to jeden z największych aktualnych hitów. A ty, chciałbyś usłyszeć je we wspólnej piosence?


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *