Latin Grammys wyznaczyło datę na 2021 r. ogłoszenia nagród i nominacji


Latin Grammys powrócą do Las Vegas w listopadzie


Latin Grammys powrócą do Las Vegas, z 22. dorocznym rozdaniem nagród, które zaplanowano na 18 listopada w MGM Grand Garden Arena, jak ogłosiło Latin Recording Academy w czwartek (17 czerwca). Dodatkowo nominowani zostaną ujawnieni we wtorek, 28 września.

„Ubiegły rok był pełen niewiadomych, ale także nowych możliwości dla tych, którzy szybko się przystosowali” – powiedział Gabriel Abaroa Jr., prezes i dyrektor generalny Latin Recording Academy. „Czerpiąc z naszej siły w muzyce, witamy naszą prężną społeczność miłośników muzyki latynoskiej z powrotem w Las Vegas po raz trzynasty, aby świętować naszą kulturę, pochodzenie etniczne i różnorodność oraz uhonorować doskonałość w muzyce; siłę, która pomaga nam nas leczyć i nadal jednoczy.”

W zeszłym roku w Miami w środku trwającej pandemii odbyły się Latin Grammys z tematem „muzyka czyni nas ludźmi”, prezentując różnorodne historie nadziei, wspólnoty, poczucia celu i świętowania. Zgodnie z oświadczeniem Latin Recording Academy, będą „nadal zachowywać środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wszystkich uczestników”.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy powrócić do Las Vegas z 22. doroczną galę Latin GRAMMY Awards, aby uhonorować muzyczną doskonałość”, powiedziała Jessica Rodriguez, dyrektor ds. marketingu i prezes ds. rozrywki w Univision. „Muzyka jest potężną siłą w naszej społeczności. Łączy nas razem jako kulturę, inspiruje nas i porusza, a tegoroczny program będzie celebrował naszą wspólną miłość do muzyki z najjaśniejszymi gwiazdami, niezapomnianymi występami i wyjątkowymi chwilami, które będą bawić naszą publiczność.”

Trzygodzinny program telewizyjny będzie wyemitowany na żywo w Univision, poprzedzony godzinną przedpremierą, m.in. z czerwonego dywanu.

Jak poprzednio ogłoszoną, Osoba Roku Latin Recording Academy uhonoruje panamskiego piosenkarza i autora piosenek Rubéna Bladesa. Gala odbędzie się 17 listopada w Michelob ULTRA Arena w Mandalay Bay Resort and Casino.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *