Drugi sezon 'Kto zabił Sarę?’ przejmuje Netflix: tak zareagowała publiczność


Drugi sezon jest teraz dostępny w serwisie Netflix i wygenerował niekończące się komentarze w sieciach społecznościowych


W tę środę, 19 maja, na platformie streamingowej ukazały się nowe rozdziały odnoszącej sukcesy meksykańskiej serii.

Sami aktorzy wspominali, że nowa odsłona jest znacznie mroczniejsza niż poprzednia.

W pierwszych 10 odcinkach Alex, postać grana przez Manolo Cardona, nalegał na odkrycie, kto zamordował jego siostrę. Ale w drugim sezonie odkryje o niej stronę, której nigdy sobie nie wyobrażał i będzie musiał zbadać, co naprawdę się stało, gdy nie było go w domu. 

W wywiadzie dla Infobae México Claudia Ramírez powiedziała, że ​​serial będzie przedstawiał znacznie bardziej intensywne sceny. 

„Zobaczysz prawdziwy rozwój wszystkich postaci, powody, które doprowadziły ich do zrobienia tych wszystkich rzeczy, ale pojawią się nowe postacie i zdasz sobie sprawę, co stało się z „Diana La cazadora” i jakie to ma powody„ – Skomentowała ta, która w serialu daje życie Marianie Toledo. Jedną z postaci, która obiecuje przynieść wielkie niespodzianki, jest Rodolfo Lazcano, grany przez Alejandro Nonesa. 

Aktor potwierdził, że jego postać będzie musiała zmierzyć się z radykalną zmianą swoich niuansów w kolejnych odcinkach. 

„Jestem pewien, że bardzo ci się to spodoba. To seria, która robi na tobie wrażenie i sprawia, że ​​to, o czym myślisz, nie jest pewne, ale takie właśnie jest, a potem zdajesz sobie sprawę, że odkrywanie wszystkiego było częścią procesu. Myślę, że jest to również bardzo dobrze zrobiony serial ze świetnym podsumowaniem”- powiedział wspomnianym mediom.Oprócz wspomnianych aktorów na ekranie publiczność zobaczy m.in. Anę Lucię Domínguez, Carolina Mirandę, Eugenio Sillera i Fátimę Molina. 

Sprawdź także  „Nie zrozumieliśmy, dlaczego”: Zoraida Gómez ujawnia, jaka była Angelique Boyer w Rebelde

Tak zareagowała publiczność na premierę 

Jest wielu ludzi, którzy wciąż tkwią w oglądaniu serialu, podczas gdy inni rozpoczęli prawie dziewięciogodzinny maraton, aby dowiedzieć się, jak się kończy historia i co ostatecznie stało się z Sarą. Dzięki temu na portalach społecznościowych pojawiają się wrażenia, którymi trzeba się podzielić. 

„Koniec, którego się nie spodziewałem. Naprawdę świetne ”,„ Uwielbiałem to od początku do końca. Więcej takich seriali ”,„ Nadal jestem w szoku ”, można znaleźć na Instagramie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź