Esmeralda Pimentel i Osvaldo Benavides dołączają do „The Good Doctor”


Będą częścią odcinka „Venga / Przyjdź”, którego akcja rozgrywa się w Gwatemali


Meksykańskie talenty dołączą do serialu „The Good Doctor” i zagrają w jednym z kluczowych odcinków kończących czwarty sezon 31 maja. Są to Meksykanie: Esmeralda Pimentel i Osvaldo Benavides, którzy dołączą do słynnego zespołu medycznego w rozdziale „Venga / Przyjdź”, poprzez międzynarodową produkcję ABC.

Esmeralda Pimentel – która oprócz dzielenia się planami filmowymi z Osvaldo Benavidesem jest także jego partnerką życiową – poinformowała swoich fanów o swoim oficjalnym przybyciu do „The Good Doctor”, udostępniając na swoich Instagramowych Story kilka zdjęć, na których ma krótkie włosy i ubrana jest w żółty strój medyczny jako pielęgniarka „Ana Morales”.„To wielki zaszczyt pracować z tobą, niesamowita partnerka na scenie, piękna dusza @fionagubelmann. Jesteś najlepsza! ”Pimentel pisała w swoich Story po angielsku o koleżance z planu.
Na innym zdjęciu Pimentel dodała również Oswaldo Benavides, który w odcinku „Venga” zagra doktora „Mateo Rendon Osma”.

Różne publikacje wskazują, że para przeprowadziła się dość dyskretnie do Vancouver w Kanadzie, aby zrealizować ten projekt, jednak aktorzy nie potwierdzili, że ich podróż była związana z tym projektem.

Chociaż nie wiadomo, czy Pimentel i Benavides będą mieli ciągłość w piątym sezonie „The Good Doctor”, do tej pory ABC wyjaśniło, że ich odcinek będzie miał wiele latynoskich podtekstów, tak jak „St. Bonaventure” będzie musiał przenieść się do Gwatemali z międzynarodową misją pomocową.

Przyjeżdżając na pomoc do szpitala w wiejskiej społeczności, zespół medyczny będzie musiał podjąć skomplikowane decyzje, aby zapewnić najlepszą możliwą pomoc, jednak okoliczności prowadzą lekarzy do przytłaczającego zadania rozpoznania i przydzielenia priorytetowej pomocy wszystkim obecnym brakom.

Chociaż dr „Shaun Murphy” (Freddie Highmore) wydaje się mieć doskonały plan rozwiązania problemu, „Lea Dilallo” (Paige Spara) wciąż zmaga się z utratą dziecka.

Udostępnij
Sprawdź także  La 1 wyznacza datę premiery „Historia de Alcafrán”, serialu José Moty

Zostaw odpowiedź