„1899”, nowy serial Miguela Bernardeau dla Netflix


Twórcy „Dark” tworzą serię, która ma w obsadzie aktora „Elite”.


Nowa seria  Miguela Bernardeau i Netflix. Platforma właśnie zaprezentowała 1899, międzynarodową serię, w której aktor grający Guzmána w Elite znajduje się w swojej obsadzie (Występować tam będzie także polski aktor: Maciej Musiał). Duet utworzony przez Jantje Friese i Barana Bo Odara, twórców niemieckiego Dark (2017-2020), którego trzeci sezon miał premierę w czerwcu ubiegłego roku, tworzy ten nowy projekt na platformie, a zabiorą nas na pokład oceanicznego liniowca.Syn Any Duato udostępnił pierwsze zdjęcie z serii, w której widzimy go siedzącego w fotelu w uprzywilejowanej pozycji, co każe sądzić, że jego postać będzie miała znaczenie w fabule. Nagrania właśnie się rozpoczęły i zgodnie ze streszczeniem, historia będzie się toczyć na pokładzie statku emigrantów z całego świata zmierzających do Nowego Jorku, gdzie w połowie podróży napotkają na inny statek dryfujący po pełnym morzu. Podróż do ziemi obiecanej zamienia się w koszmar na otwartym morzu. Wszystko to w 8’miu rozdziałach pierwszego sezonu.

Jednym z tych pasażerów będzie Miguel Bernardeau, któremu hiszpańskie konto Netflix odpowiedziało już, że „nie może się doczekać wejścia na pokład”. 

Serial zostanie nakręcony na specjalnie skonstruowanym wirtualnym filmie, którego akcja dzieje się w Babelsberg Studios w Berlinie, a Janje Friese, jeden z jego twórców, zapewnił, że będzie to „prawdziwie europejski serial z postaciami z różnych krajów, które mówią w swoich językach ojczystych. Czujemy się bardzo szczęśliwi, że znaleźliśmy tak wspaniałą obsadę, która przyjeżdża z całego świata, aby wyruszyć z nami w tę ekscytującą podróż”.

Międzynarodowa obsada

Oprócz Miguela Bernardeau w serialu wystąpią Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Maciej Musial, Lucas Lynggaard Tønnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, José Pimentão, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards, Alexandre Willaume i Anton Lesser.

Udostępnij
Sprawdź także  Aktor Héctor Suárez umiera w wieku 81 lat

Zostaw odpowiedź