7 komedii meksykańskich, których być może nie widziałeś


Ponieważ wszyscy potrzebujemy chwili rozrywki, te meksykańskie filmy zawsze będą dobrym rozwiązaniem


Meksykańska publiczność ma bardzo specyficzny humor, więc nie powinno nas dziwić, że starają się produkować filmy komediowe, w których poruszane są codzienne tematy, z którymi wiele osób może się identyfikować. 

Konflikty miłosne, kłopoty rodzinne i problemy z dojrzałością mogą nas również rozśmieszyć dzięki pracy niesamowitych filmowców, którzy chcą zmienić gatunek komediowy. 

Jeśli chcesz się dobrze bawić i masz dość oglądania tych samych starych rzeczy, zapoznaj się z tymi meksykańskimi komediami.

Tesoros (2017)

Ta produkcja Maríi Novaro jest idealna dla całej rodziny, ponieważ opowiada historię grupy dzieci, które poszukują pirackiego skarbu i po drodze odkrywają wyjątkową lekcję. 

Jest to film optymistyczny i ujmujący; świetna opcja na obecne czasy. 

Los Años Azules  (2017) 

Pięciu młodych ludzi próbuje uporać się z problemami dorosłości, które okazały się przeciwieństwem tego, czego się spodziewali, gdyż daleko im do rozwiązania problemów swojego życia. 

Las Buenrostro (2005)

Busi Cortés z bardzo szczególnym czarnym humorem reżyseruje ten film, w którym kilka kobiet z zamożnej rodziny boryka się z romansami i śmiertelnymi sekretami, chcąc oszukać mieszkańców przytułku. 

Güeros (2014)

Grupa przyjaciół przeżywa wielką przygodę, gdy decydują się na poszukiwanie ulubionego piosenkarza ojca, co przywołuje miłe wspomnienia z dzieciństwa, a podróż zamieni się w doświadczenie samopoznania.

Todo el Poder (2000)

Poprzez życie dokumentalisty, granego przez Demiána Bichira, film ten ukazuje korupcję i niepewność, które istnieją w miejskich obszarach Meksyku, używając komedii jako formy potępienia. 

Macho (2016)

Kariera odnoszącego sukcesy projektanta mody jest zagrożona, gdy grożą mu ujawnieniem, że udaje geja, aby zarobić w tej dziedzinie, więc aby wprowadzić w błąd innych, wiąże się z mężczyzną. 

Cilantro y Perejil (1998)

Warto przypomnieć sobie ten klasyk, w którym poruszane są różne problemy różnych par i za pośrednictwem mądrego psychologa dostrzegamy różne nawyki, które prowadzą ich do takiego zachowania.

Sprawdź także  Kate del Castillo kończy swój odcinek z "El Chapo"
Udostępnij

Zostaw odpowiedź