Czy Maite Perroni zostanie superbohaterem? Casting do Marvela?


Aktorka stara się dotrzeć do Hollywood


Maite Perroni zyskała sławę dzięki telenoweli Rebelde, w której była również częścią RBD. Obecnie koncentruje swoją karierę na aktorstwie i widzieliśmy ją w takich serialach jak  El juego de la llaves czy Obscuro deseo / Mroczne pożądanie i wszystko wskazuje na to, że chce zapuścić się do Hollywood.

W sieciach społecznościowych wyciekło wideo, na którym można zobaczyć Maite Perroni w okularach i białej koszuli , mówiącą po angielsku. Wyjaśniono, że jest to casting, który aktorka zrobiła do filmu Marvela. Bohaterką, którą gra, jest dr Elena López, bohaterka filmu fabularnego, który najwyraźniej będzie nosił imię Plasma.

Nie jest określone, kiedy te obrazy zostały sfilmowane i czy dostała rolę, ale miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy Maite Perroni w składzie Marvela.

Film Plasma opowiada historię Leili O’Toole, postaci z uniwersum Marvela, która jest mutantką, a która przyjmuje imię, które nosi film. Leila była archeologiem i egiptologiem, który przemieniając się w mutanta nabiera imponującej siły. Inną cechą Plasma jest to, że jest mutantem, który ma 3 metry wzrostu i może unieść do 360 kilogramów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *