Netflix: „Monarca” nie będzie miał trzeciego sezonu


To, co zaczęło się jako wiadomość pożegnalna w sieciach społecznościowych aktora Osvaldo Benavidesa, teraz jest rzeczywistością: `Monarca’ nie będzie miało trzeciego sezonu


Netflix potwierdził, że firma zajmująca się transmisją strumieniową nie przedłuży na trzeci sezon serialu „Monarca”, wyprodukowanego przez Lemon Studios, przez braci Billy’ego i Fernando Rovzarów oraz przez Ventana Rosa, Salmę Hayek.

To, co zaczęło się w piątek jako pożegnalna wiadomość na portalach społecznościowych od Osvaldo Benavidesa, jednego z bohaterów, stało się faktem: „Wobec braku wiadomości żegnam się z Andrésem Carranzą”. Co za przyjemny projekt. Dzięki za wszystko „Monarca” i nam wszystkim, którzy tam byli. Cóż za duma, że ​​mogłem w tym uczestniczyć. ”

Netflix wyjaśnił, że decyzja o nieprzedłużaniu trzeciej raty wynika z faktu, że serial ma wartości produkcyjne, które nie szczędzą wagi w jego realizacji. Wskazali, że jest to produkt wysokiej jakości i jeśli nie ma równowagi z liczbą osób, które go zobaczą, pojawia się brak równowagi i dlatego nie można go odnowić.

Nie oznacza to, że firma nie jest zadowolona z poprzednich dwóch sezonów; Wyjaśniają jednak, że Netflix nigdy by nie oszczędzał na kosztach produkcji, aby stworzyć serial.

Dodali, że jeśli koszty produkcji, których wymaga sezon, nie pokrywają się z liczbą wyświetleń, których wymaga, to właśnie wtedy podejmowane są decyzje o nieprzedłużeniu, niekoniecznie anulowaniu.

Netflix potwierdził, że platforma będzie nadal współpracować z Rovzars, za pośrednictwem Lemon Studios , firmy produkcyjnej, która miała premierę serialu „Control Z” na Netflix w 2020 roku i która, jak wiadomo, jest gotowa do produkcji drugiego sezonu, wciąż bez daty premiery.

Odnośnie swojego sojuszu z Netflixem, Fernando Rovzar w wywiadzie przeprowadzonym w ramach premiery „Monarca 2” skomentował temu wydawnictwu, że to dla nich zaszczyt, że platforma umożliwia im realizację dużych projektów w oparciu o zakres, jaki mają.

Sprawdź także  La Casa de Papel: emocjonalny prezent Netflix dla bohaterów, żegnając się z serią

Wreszcie Netflix skomentował, że utrzymuje swoje zaangażowanie w Meksyku.

„Carranza” żegnają się

Po poście Osvaldo Benavidesa na jego portalach społecznościowych, jego koleżanka, Irene Azuela, wyraziła wdzięczność projektowi: „Są historie, które kończą się, nawet jeśli się nie kończą. Więc #monarca to dla mnie coś niezapomnianego. Współpraca z ludźmi, których podziwiam, zestaw pełen humoru i szacunku, pierwszorzędna obsada i ekipa. Jestem zadowolona, że zrobiliśmy serię wysokiej jakości, aby się pochwalić nią tutaj i w innych krajach. Teraz musimy wymyślić zakończenie” – powiedziała Azuela.

Ze swojej strony Juan Manuel Bernal opublikował: „Jakże jestem dumny, że mogłem to zrobić z całą tą wspaniałą załogą! Nikt nie może mi tego odebrać. I czuję ogromną satysfakcję z dania widzowi produktu pierwszej ligi, na który, jak sądzimy, zasługiwała cała Ameryka Łacińska. Żegnaj Carranza. Przytulam cię”.

Gwiazdami „Monarca” byli: Irene Azuela, Osvaldo Benavides, Juan Manuel Bernal, Fernanda Castillo, Alejandro de la Madrid i Rosa María Bianchi; producentem wykonawczym: Salma Hayek, José Tamez, Billy Rovzar, Fernando Rovzar, Erica Sánchez Su i Michael McDonald. Drugi sezon miał premierę 1 stycznia 2021 roku w serwisie Netflix. .

Seria dotyczy walki między rodzeństwem Carranza o kontrolę nad imperium tequili Monarca. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź