RBD ujawnia sekrety swoich piosenek na Deezer


Platforma Deezer łączy różne oryginalne i ekskluzywne treści z pakietem RBD


Ten rok 2021 przynosi nowy ekskluzywny materiał dla fanów RBD , którzy spędzili 12 lat marząc o powrocie tej meksykańskiej grupy, która odniosła międzynarodowy sukces. 

Niektórzy artyści spotkali się ponownie na koncercie pod koniec ubiegłego roku, a teraz fani mogą również cieszyć się komentarzami do swoich największych hitów, poinformowała platforma muzyczna Deezer, ujawniając, że wymieniają różne dynamiki z grupą pop.

Deezer zwraca uwagę, że ta zawartość jest oryginalna i ekskluzywna wraz z najsłynniejszymi piosenkami RBD, dzięki czemu publiczność może dowiedzieć się więcej o tym, co oznaczają one dla samych członków zespołu.


„Myślę, że„ Rebelde” stało się sukcesem, ponieważ reprezentuje to, czego chcesz, kiedy jesteś młody, czyli twoją wolność; nie śledzenie innych osób; że pewne sprawy nie są zależne od ciebie… i myślę, że dzięki temu nawiązałem kontakt z ludźmi ”- powiedział Christian Chávez, członek RBD.

Ze swojej strony Christopher Von Uckermann wyznał, że „Trás de Mi” należy do jego ulubionych piosenek: „Jest to prawdopodobnie jedna z piosenek, które najbardziej mi się podobały na koncertach na żywo, ponieważ jest to moment, w którym wszyscy zaczynają skakać. Niesamowita energia zbiorowa, jest bardzo potężna. To piosenka, której słucham do tej pory, podnosi na duchu ”.

Na liście odtwarzania „RBD Éxitos Totales” tych dwóch członków zespołu popowego komentuje także inne ze swoich dobrze znanych piosenek, takie jak ‘Sálvame’, ‘Ser o parecer’ i ’Sólo quédate en silencio’.

Na platformie Deezera dostępna jest również ekskluzywna wersja „Anahí: Mis favoritas de RBD”, wybór piosenek, które sama „Mía Colucci” uważa za niezbędne. Podobnie Deezer zawiera listę odtwarzania „100% RBD ”, na której znajduje się pięćdziesiąt najlepszych piosenek zespołu.

Sprawdź także  Czy 'El canto del loco' powraca? Dani Martin wypowiada się na temat możliwego powrotu grupy

Niedawne spotkanie Anahí, Maite Perroni, Christophera Von Uckermanna i Christiana Cháveza na koncercie sprawiło, że stali się popularnym tematem i osiągnęli najbardziej udaną latynoską transmisję na żywo w 2020 roku, z ponad 2,5 milionami fanów z całego świata.

Słuchacze RBD podskoczyli o 11% na Deezer w jeden dzień po wydaniu na żywo wersji „Siempre he estado aquí” (pierwszego singla z ich długo oczekiwanego albumu koncertowego). 

Teraz fani będą mogli również poznać historie kryjące się za takimi wspaniałymi piosenkami w „RBD Éxitos Totales”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź