„To wspaniałe wyzwanie”: Pedro Fernández o swoim występie w Malverde


Pedro Fernández zabrał głos po potwierdzeniu swojej wiodącej roli w serialu Telemundo, 'Malverde: el santo patrón’


Aktor i piosenkarz zapewnił w wywiadzie dla programu Hoy día, że ​​podejmuje ten projekt z wielkim entuzjazmem i radością. 

Zapytany o powody, dla których przyjął tę rolę, po tylu latach nieobecności w telewizji odpowiedział, że czas wracać. 

„Pierwszym powodem, dla którego zdecydowałem się to zrobić, jest przede wszystkim to, że uważam, że czas, w którym powinienem był poczekać między jedną produkcją a drugą, wystarczył, aby publiczność mogła odpocząć trochę od mojego wizerunku” – powiedział.

„I oczywiście byłem bardzo zadowolony z zaproszenia od Telemundo, zaufania i wszystkiego, co zostało mi przekazane” – dodał.

Fernández podkreślił również, że historia serialu jest naprawdę cenna i jest pewien, że publiczność będzie uzależniona. 

„To projekt, który dla Telemundo, jak wszystkie jego projekty, jest bardzo ważny. Ale to jest projekt, powiedziałbym trochę większy ze względu na wymagania” – powiedział. Ponadto nie wahał się wspomnieć o niezwykłej obsadzie, z której korzysta serial Malverde: el santo patrón

Przypomnijmy, że hiszpańska sieć potwierdziła, że ​​w obsadzie znaleźli się między innymi Sofía Castro, Carolina Miranda, Mark Tacher, Isabella Castillo i Alejando Nones. Nagrania serialu mają rozpocząć się w przyszłym tygodniu w Meksyku z udziałem wszystkich aktorów. 

Jeśli chodzi o premierę, wciąż nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Jednak faktem jest, że w tym roku ujrzy światło dzienne. 

Udostępnij
Sprawdź także  `Nevenka': prawdziwy przypadek molestowania seksualnego w Ponferradzie z premierowego filmu dokumentalnego Netflix

Zostaw odpowiedź