La suerte de Loli: Christian Chávez jest szczęśliwy, że może reprezentować społeczność LGBT


Christian Chávez powraca do telewizji dzięki telenoweli Telemundo La suerte de Loli. Obecnie można go także oglądać w 'Madre sólo hay dos' na Netflix


Po swoim udziale w La casa de las flores / Dom kwiatów, Meksykanin zagra w tej produkcji jawnie gejowską postać. 

Chávez zagra Matíasa, prawą rękę Loli w radiu, który wspiera ją bezwarunkowo we wszystkim. Jednak zadaje pytania, czy nie przypisuje mu większego uznania za wszystko, co dla niej rozwiązuje. Nienawidzi stereotypów, dlatego jest człowiekiem autentycznym, niepowtarzalnym w swoim stylu i osobowości. 

„To, co najbardziej podoba mi się w graniu Matíasa, to możliwość nadania mu odrobiny komedii, ale jednocześnie reprezentowania społeczności LGBTQ+” – powiedział. Sam ujawnił swoją orientację w 2007roku. Dla Christiana ten projekt stanowi wielkie wyzwanie zawodowe, ponieważ jest dramatyczną komedią. 

„Jest to ryzykowny projekt, ponieważ jest to dramat, więc jeśli nie znajdziesz dokładnie tego, co chcesz powiedzieć, może to oznaczać, że ludzie tego nie zrozumieją lub poczują się odłączeni, ale myślę, że udało się to osiągnąć dzięki scenariuszowi, obsadzie i reżyserom” – powiedział People en español.

Piosenkarz uważa również, że udało się osiągnąć niesamowitą pracę i wkrótce będzie to widoczne na ekranie


La suerte de Loli ma swoją premierę we wtorek, 26 stycznia na Telemundo

Obsadę prowadzą między innymi Silvia Navarro, Osvaldo Benavides, Gaby Espino, Mariana Seoane, Jacky Bracamontes i Christian Chávez. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *