Ozuna i Anuel zaskakują. Ogłaszają wspólny album 'Los Dioses'


Anuel AA przerwał swoje wycofywanie się z muzyki dla najbardziej nieoczekiwanego projektu


Kiedy Anuel ogłosił, że odejdzie z muzyki , niewielu mu uwierzyło. Przy tempie pracy wykonywanej przez artystę jego kategorii wielu spodziewało się rychłego niespodziewanego powrotu… I tak się stało.

Wczoraj, gdy Ozuna przesłał zdjęcie, wszystkie alarmy się włączyły. Jednak wielu spodziewało się czegoś podobnego, jak wtedy, gdy Nicki Minaj ogłosiła przejście na emeryturę, a później pojawiła się ponownie z Tusa: Współpraca nagrana już przed podjęciem decyzji.

Jednak nowe ogłoszenie, które obaj opublikowali w sieciach społecznościowych, złamało każdą teorięTo nie jest singiel, ale cały album. Będzie zatytułowany Los Dioses.

Konto na Instagramie, które otworzyli jako duet, w ciągu zaledwie dwóch godzin osiągnęło ponad 200 tysięcy obserwujących. Niezbity dowód, że reggaeton jest nadal na porządku dziennym w światowych trendach.

Chociaż nie są pierwszymi z gangu latynoskiego, którzy odważą się na projekt tej rangi: wielu nadal będzie pamiętać Oasis, wspólny projekt Bad Bunny i J Balvina z 2019 roku. Osiem piosenek – z których połowa to były single – katapultowała ich na szczyt platform i zostali nominowani do Nagrania Roku na Latin Grammy Awards.

Widząc, jak poszło, bez wątpienia jest to więcej niż inteligentne posunięcie Portorykańczyków. Choć nie skomentowali jeszcze daty premiery, wydaje się, że dla przyjemności swoich fanów wydadzą od razu cały album … I na pewno szybciej niż oczekiwano.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *