Karol Sevilla prezentuje “Tus besos”


Aktorka i piosenkarka opowiada o lekcjach jakie dała pandemia, prezentując swój nowy singiel w miejskim stylu 


Kwarantanna była bardzo dobra dla Karol Sevilla, ponieważ wiedziała, co chce robić w swojej karierze: czy śpiewać, tańczyć czy grać. „Miałem zawroty głowy” – wyznaje.

Po tym, jak przeżyła sukces grając w młodzieżowym serialu Disneya Soy Luna” – mając zaledwie 15 lat, to dziś, kiedy ma już 21 lat, dzieli się, że rozpoznawalność, którą dała jej ta postać, sprawiła, że nie opuszczała już domu. Mimo wszystko potrzebowała samotności.

„To był trudny etap. Nie sądziłam, że jestem tak przygotowana na to, co przyniosła mi „ Soy Luna ”. Miałam okazję odwiedzić wiele krajów, poznać wielu ludzi, być znaną na całym świecie, ale nadszedł czas, kiedy było tego dużo” , mówi. „Kiedy przyjechałam do Meksyku, po czterech latach mieszkania w Argentynie, mieszkaniu w hotelach, w innych krajach, przyjazd do mojego kraju z tymi ludźmi i kulturą, to był trudny czas do ponownego przyzwyczajenia… I nadszedł czas, kiedy nie wychodziłam z domu, ponieważ chciałam samotności. Nie chciałam już przebywać na ulicy z ludźmi. To był etap, którego musiałam się nauczyć, a także był to etap 100% wzrostu pracy i wtedy wszystko się zaczęło od kwarantanny ”.

Dla Karol, która uczestniczyła w 2019 roku jako sędzia reality show „Pequeños gigantes – Mali Giganci”, ważnym elementem na jego drodze zawodowej jest rodzina. „Moja mama i mój brat zawsze byli przy mnie, żeby mi powiedzieć: hej, jesteś bardzo nakręcona, odłóż to; nagle stawiają moje stopy z powrotem na ziemi, ponieważ tak wiele ekspozycji i czasami tak wiele pochwał od ludzi może sprawić, że zaczniesz odlatywać, ale mam odpowiednich ludzi w moim życiu, moją rodzinę ”.

Piosenkarka przyznaje, że chociaż zaczęła grać, odkąd była mała, nadal nie była w stanie poradzić sobie ze sławą, stąd pomogło jej zamknięcie przez COVID-19. Z tego zamknięcia wchodzi na nowy etap, na razie skupiona na muzyce, wydając swój singiel „Tus besos”, który dotarł do wszystkich platform cyfrowych i którego gatunek jest po stronie miejskiejPonadto wideo nagrane w Kolumbii jest dla Karol okazją do wykorzystania swojej strony jako piosenkarki, tancerki i aktorki. „Nie mam już 15 lat, mam 21 lat, to nie tak, że jestem damą, ale w tej muzyce chciałam trochę opowiedzieć o swoich doświadczeniach i czuję, że to część dorastania. Jak pierwsza miłość, pierwsze złamanie serca, wszyscy przez to przeszliśmy, a przede wszystkim to, że publiczność, którą mam, dorasta razem ze mną i przechodzi przez te wszystkie rzeczy” – mówi.

Nawet mając 12 milionów obserwujących na Instagramie i ponad 8 milionów na YouTube, Karol uważa, że ​​nie zapomniała o swoich korzeniach i widzi siebie jako kogoś, kto pracuje nad tym czego chce i walczy o swoje marzenia. „Nie jestem dziewczyną, która pochodzi z bogatej rodziny. Pochodzę z bardzo skromnej rodziny i zawsze pracowaliśmy” – podsumowuje.

Informacje z El Universal

Ewolucja kariery

  • Karol Sevilla rozpoczyna 2021 rok wydaniem swojego singla „Tus besos”; aktorka i piosenkarka ma już 15-letnią karierę.
  • Jej pierwszy występ telewizyjny miał miejsce w 2008 roku w telenoweli „Querida Enemiga – Rywalka od serca”. Rok później pojawiła się w serialu „Mujeres Asesinas”.
  • W wieku 15 lat została wybrana przez Disneya do roli Luny Valente w serialu „Soy Luna”, który odniósł sukces na całym świecie.
  • W 2017 wystąpiła w filmie „Coco”, zdobywcy dwóch Oscarów. W tej animacji wykonał utwór „La Bikina”.
  • W 2018 roku wcieliła się w postać postać Dany Fernández z taśmy „Wifi Ralph – Ralph Demolka”.
  • W 2019 roku brała udział jako juror w programie telewizyjnym „Pequeños Gigantes” obok Verónicy Castro i Miguela Bosé.
  • W 2020 roku brała udział w ścieżce dźwiękowej telenoweli „Soltera con hijas” pod hasłem „Vuélveme a mira asi”.
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *