„Niech Bóg zachowa go w chwale” – napisał aktor po ogłoszeniu śmierci swojego byłego ojca na ekranie w udanej telenoweli dla młodzieży
Matka Vico (Jaqueline Voltaire), nauczycielka Hilda (Lourdes Canale), kamerdyner Míi Colucci (Pedro Weber) i ojciec Nico (Abraham Stavans). Obsada przebojowej telenoweli młodzieżowej Rebelde poniosła znaczne straty w ciągu ostatnich kilku lat.
W miniony weekend niestety do tej listy dołączył inny aktor.
To Roberto López Miranda , artystycznie znany jako „Puck Miranda”, który grał Cosme Méndeza, ojca Giovanniego ( Christian Chávez ) w fabule z udziałem Anahi, Alfonso Herrery, Maite Perroni, Dulce Maríi i ich innych.
„Z głębokim żalem Consejo Directivo y el Comité de Vigilanci z Asociación Nacional de Intérpretes przekazują informację o śmierci partnera, artysty Roberto López Mirandy, lepiej znanego jako„ Puck Miranda ”. Został zapamiętany z udziału w młodzieżowym melodramacie Rebelde , a także w komedii Vecinos”, potwierdziło w piątek ANDI na portalach społecznościowych.
Chávez, który był jego synem w serii, szybko zareagował na wiadomość na swoim profilu na Twitterze, gdzie podzielił się kilkoma krótkimi, ale szczerymi słowami.
„Niech Bóg zachowa go w chwale” – napisał meksykański aktor i piosenkarz, który obecnie kręci w Miami z Silvią Navarro nową telenowelę Telemundo La suerte de Loli
Oprócz Rebelde , „Puck Miranda” wziął udział w udanej telenoweli dziecięcej Cómplices al rescate (2002), gdzie dał życie Damianowi, lokajowi i kierowcy Silvany (Belinda).
Spoczywaj w pokoju!