ATRESplayer PREMIUM przygotowuje powrót „Los Protegidos”


Tym samym dołącza do „Física o Química”, „Los Hombres de Paco” i „El Internado”


W Atresmedia trwa gorączka odrodzeń. Powracają z Paco i jego ludzie – Los hombres de Paco, Física o Química  lub El internado, a teraz również dołącza do tego Los Protegido, seria science fiction nadawana przez Antena 3 od stycznia 2010 do czerwca 2012 roku.

Według do La Razón, powrót fikcji jest w bardzo embrionalnym momencie, nadal pracują nad scenariuszem i nieznana jest liczba odcinków, a także kto będzie na froncie.

„Przez jakiś czas pracowaliśmy razem z Buendía Estudios i BoomerangTV nad powrotem„ Los Protegido”. To był jeden z najbardziej udanych seriali Antena 3 w tamtym czasie, bardzo dobrze sprawdził się poza Hiszpanią i doczekał się adaptacji w różnych krajach… ”- wyjaśnia Montse García, dyrektor Fiction w Atresmedia TV.

Stworzony przez Darío Madronę i Ruth García, serial opowiadał o tym, jak grupa ludzi udawała rodzinę, Castillo Rey, w celu ucieczki przed dziwną organizacją, która szukała ich w celu zdobycia ich nadprzyrodzonych mocy.

Serial z udziałem Antonio Garrido, Marty Torné i Angie Cepeda przyniósł sławę Ana Fernández (Sandra) i Luisowi Fernándezowi (El Culebra).

Jak mówimy, powrót Los Protegido jest więc dodawany do innych serii ze złotego wieku Anteny 3 w serialach. Jako pierwszy będzie można zobaczyć Física o Química, którego premiera będzie miała miejsce na ATRESplayer PREMIUM w formacie wydarzenia składającego się z dwóch odcinków w grudniu.

Jednak według zastępcy dyrektora ds. Treści Atresmedia, José Antonio Antóna, drzwi nie są zamknięte na kontynuację. „Zjazd Física o Química to inna koncepcja niż koncepcja Los Hombres de Paco. Ale to nie znaczy, że te historie nie mogą trwać dalej. Kto wie, jak daleko to może nas zaprowadzić ”- komentował.

Ze swojej strony powrót Los Hombres de Paco będzie miał cały sezon, który będzie transmitowany na Antena 3. Więc Paco i Mariano zmierzą się z kolejnymi ich surrealistycznymi przypadkami, nie mniej niż nielegalny handel bronią radioaktywną.

Wreszcie, El Internado to kolejna z serii, która powraca, choć w postaci ponownego uruchomienia pod nazwą  El Internado: Las Cumbres i przez Amazon Prime Video. Akcja rozgrywa się w szkole zlokalizowanej obok starego klasztoru, w niedostępnym miejscu między górami, odizolowanym od świata.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *