Atresmedia rozpoczęło zdjęcia do serii 'Honor’


Grupa ogłosiła rozpoczęcie zdjęć na najbliższe tygodnie do adaptacji izraelskiego serialu Kvodo przez firmę produkcyjną Portocabo, która zyskała dużą popularność dzięki adaptacji dla USA Your Honor


Wszystko gotowe do rozpoczęcia zdjęć do Honor.  będzie miała 8 50-minutowych odcinków i będzie emitowane w prime time na antenie , ale będzie również dostępne w Premium.

To emocjonalny, kryminalny i prawniczy thriller z Darío Grandinettim, który zagra Martína Romero, znanego sędziego, który stanie przed wielkim moralnym dylematem: co byłby gotów zrobić, by uratować syna po tym, jak został zamieszany w fatalne zdarzenie. Co może zrujnować ci życie?

Sewilla i Kadyks to lokalizacje wybrane do nagrań tej nowej serii telewizyjnej , której zdjęcia rozpoczną się w nadchodzących tygodniach. Ta nowa produkcja powstała we współpracy Rady Miejskiej Sewilli i Kadyksu oraz Komisji Filmowych obu miast.

Honor to produkcja telewizyjna we współpracy z Portocabo. Montse García i Alfonso Blanco są producentami wykonawczymi tej produkcji z wytwórni Series . Lucía Alonso-Allende jest współproducentem wykonawczym. Honor wyreżyserują Luis Prieto i Chiqui Carabante. Onil Ganguly jest dyrektorem produkcji, a María Rodrigo odpowiada za obsadę.

Zespół scenarzystów tworzą Samuel Pinazo, Roberto G. Méndez, Nina Hernández, Carlota Dans, Isa Sánchez i Daniel Martín. Na czele artystycznym stanie Jero Bono. Alejandro Espadero wystepuje jako autor zdjęć i Eva Camino jako projektantka kostiumów.

To jest Honor:

Martín Romero jest uczciwym i znanym sędzią, którego życie zmienia się całkowicie, gdy jego syn Álex popełnia wypadek.

Ofiara jest członkiem rodziny mafijnej i Romero zdaje sobie sprawę, że jeśli wina Álexa zostanie ujawniona, zostanie skazany w taki czy inny sposób.

Wtedy zacznie go chronić tworząc ryzykowny plan, który wystawi na próbę wszystkie jego przekonania moralne i zawodowe, aby uratować syna.

Udostępnij
Sprawdź także  Rozpusta Bárbary López

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź