Podczas ceremonii Latin Grammy Awards wystąpią: Sebastián Yatra i Anuel AA


J Balvin startuje jako faworyt, rywalizując w 13 kategoriach z albumem „Colores”


Sebastián Yatra, Anuel AA, Ricardo Montaner i Debi Nova to kilku z artystów, którzy dołączą do występów w kolejnej edycji Latin Grammy, zorganizowanej w szczególny sposób z różnych stron świata z powodu pandemii koronawirusa.

Calibre 50, Julio Reyes Copello, Alex Cuba, Guaynaa, Víctor Manuelle i Raquel Sofía zamykają potwierdzoną listę, gdzie wcześniej ogłoszono udzuał: Bad Bunny, Pedro Capó, Alejandro Fernández, Karol G i Kany García.

Los Tigres del Norte, Christian Nodal, Fito Páez, Marc Anthony i Nathy Peluso dopełniają występy muzyczne gali 19 listopada – potwierdziła Latin Recording Academy.

Mottem 21. edycji Latin Grammy będzie „muzyka nas uczłowiecza”.

Carlos Rivera i Roselyn Sánchez będą prelegentami ceremonii, która z Miami (USA) połączy się z miastami na całym świecie, aby skontaktować się ze zwycięzcami oraz transmitować występy muzyczne.

J BALVIN, BAD BUNNY I OZUNA DOMINUJĄ W NOMINACJACH DO LATIN GRAMMY

Kolumbijczyk J Balvin startuje jako faworyt latynoskiej nagrody Grammy 2020, rywalizując w 13 kategoriach z albumem „Colores”, oprócz tego z „Oasis”, jego wspólnej produkcji z Bad Bunny, który podąża za nim w nominacjach z łącznie dziewięcioma i wystąpi na gali.

Ozuna, z ośmioma; Anuel AA, z siedmioma; Camilo i Carlos Vives, z sześcioma; Kany García z pięcioma oraz Rosalía, Karol G, Residente, Sky i Tainy, z czterema na głowę, uzupełniają między innymi listę artystów nominowanych.

Po kontrowersjach wywołanych w poprzednim roku z powodu niskiego udziału, reggaeton zajmuje w tym roku pierwsze miejsce wśród nominacji do Latin Grammy, które zainaugurują trzy kategorie: najlepsza piosenka pop / rock, najlepsza piosenka reggaeton i najlepsza piosenka rap / hip -chmiel.

Wśród pozostałych przedstawień wyróżnia się powrót Alejandro Fernándeza na uroczystość, który wystąpił w emocjonującym spotkaniu z ojcem i synem w ostatniej edycji.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *