„Paquita Salas” powróci z czwartym sezonem: „Nie wiemy jak i gdzie”


Javier Calvo i Javier Ambrossi potwierdzili to podczas wywiadu


23 września w Hiszpanii do sprzedaży trafiła bardzo telewizyjna książka: Paquita Salas: Superviviente. Mis memoriasRozszerzenie uniwersum serii Paquita Salas, serialu, który początkowo narodził się w Flooxer z pierwszym sezonem, a później dostał drugi i trzeci sezon na Netflix.

Nazywam się Paquita Salas, oryginał i dlatego pomyślałem, że nadszedł czas, aby ludzie w pełni poznali moją historię. Nieocenzurowane. Nagi. Bo wiele się mówiło o aktorkach, reżyserach, prezenterach i modelkach. Ale nadszedł czas, aby pokazać, kto stoi za całym tym światem przepychu i świateł. Ludzie nie przestają się zastanawiać nad kluczowymi faktami z mojego życia i zarządzania PS, takimi jak odkrycie Macareny, jak poznałem Paco Sardinia czy powód pewnych wrogości, o których często wspominałem. Ludzie chcą to wszystko wiedzieć, a ja zdecydowałem, że nadszedł czas, aby zasłonić kurtynę i pokazać im, co jest za kulisami ”.

Mając to na uwadze, obecnie promuje się książkę, którą Javier Calvo i Javier Ambrossi, twórcy serialu z Brays Efe w roli głównej. W jednym z wywiadów, konkretnie, Tarde lo que tard , z RNE wskazali, że przygody CEO PS Management (obecnie New PS) nie zostały zakończone. „ Paquita Salas będzie kontynuowana. Będzie czwarty sezon” – zapewniali w wywiadzie.

Oczywiście Ambrossi wyjaśnić, że moment ten nastąpi gdy skończą z Venom, ale będą starać się znaleźć dla niego miejsce. „Paquita będzie działać poza platformami i formatami. Nawet jeśli tak jest, bierzemy to na nasz Instagram. Nie wiemy, kiedy i gdzie”.

Obecnie Los Javis nadaje swój serial Veneno , oparty na życiu Cristiny Ortiz, La Veneno, którego piąty odcinek ma premierę w tę niedzielę na ATRESplayer PREMIUM. Ponadto przygotowują nową serię dla TNT opartą na zepsutej postaci z hiszpańskiej branży rozrywkowej, za punkt odniesienia przyjmując Miss Universe Amparo Muñoz.

Należy pamiętać, że Los Javis mają wyłączną umowę z Atresmedia, którą podpisali w lutym 2019 roku. Jak wyjaśnił ten portal , umowa pozostawiała wątpliwości co do przyszłości  Paquita Salas.  I jest tak, że w zależności od klauzul tej umowy, czy czwarty sezon serialu jest poza tą umową lub wręcz przeciwnie, będzie musiał zostać wyprodukowany przez Buendía Studios dla Netflix. W rzeczywistości to właśnie sugerował Calvo na Twitterze.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *