Dziesięciu znanych aktorów, którzy pokazali się w „La rosa de Guadalupe”


Program miał swoją premierę w 2008 roku


La rosa de Guadalupe / Cudowna róża to jeden z najbardziej udanych programów w historii meksykańskiej telewizji. Dramatyzacja różnych konfliktów, przez które przechodzą zwykli ludzie, które w końcu są rozwiązane dzięki cudowi Dziewicy z Guadalupe (Matki Bożej), w ostatnich latach uchwyciła gusta publiczności w Meksyku i kilku krajach hiszpańskojęzycznych.

Jednak seria, w której biała róża pojawia się obok Guadalupany po modlitwie skierowanej do niej i znika po dokonaniu cudu, nie tylko skutecznie bawiła publiczność bez przerwy od swojej premiery w 2008 roku, To także miejsce dla młodych gwiazd pragnących odnieść sukces w świecie aktorskim.


TO DZIESIĘĆ ZNANYCH GWIAZD, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W LA ROSA DE GUADALUPE

ALEXANDER SPEITZER

Alejandro Speitzer jest obecny w meksykańskiej telewizji od dzieciństwa, a przez część swojej kariery jako aktor młodzieżowy był właśnie członkiem powtarzającej się obsady La rosa de Guadalupe. Mniej więcej odkąd skończył 13 lat.


Alexander Speitzer


Pracował w tym programie do 15 roku życia i był w odcinkach “El estreno”, “La mamá de mi mejor amigo”, “Los ojos del amor”, i innych. I wyrósł teraz na łamacza serc…


Alexander Speitzer


DANNA PAOLA

Słynna piosenkarka i aktorka Danna Paola to kolejna z gwiazd, która od dzieciństwa występuje na małym ekranie w Meksyku, a także była częścią obsady w tej produkcji Miguela Ángela Herrosa.


Danna Paola


Dziś jest rozpoznawana i doceniana na całym świecie swoją muzyką i występami w różnych projektach, takich jak seria Netflix Elite, ale wcześniej zagrała w „Adiós a la calle” w La rosa de Guadalupe. 

W tym rozdziale była to „Samantha”, młoda kobieta, która ucieka z domu, gdy dowiaduje się, że została adoptowana.


Danna Paola


ALFREDO GATICA

Odtwórca „Loreto Mata” w nowej wersji Rubí również zebrał doświadczenie w La rosa de Guadalupe .


Alfredo Gatica


Brał udział w takich odcinkach jak “El inquilino”, “Buena cosecha”, “La mujer equis” i inne.


Alfredo Gatica


DANIELA LUJÁN

Słynna aktorka telenoweli, takich jak Luz clarita, Gotita de amor i programy takie jak Una familia de ten, również pokazała się w odcinkach takich jak “Una mirada”, “La niña de mis ojos” y “La vida sigue”.


Daniela Luján


ELEAZAR GOMEZ

Aktor, który teraz wyróżnia się grą „Sebastiána” w La mexicana y el güero, ma długą historię na małym meksykańskim ekranie.

Eleazar Gomez


Wśród projektów, w których brał udział, jest La rosa de Guadalupe z odcinkiem „Super amigas”. My możemy go jeszcze pamiętać z Rebelde.


Eleazar Gomez


RENATA NOTNI

Bohater El dragón występował w rozdziałach  “Popular”, “No soy emo”, “El juramento” y “Cámara web” La rosa de Guadalupe.


Renata notniRenata notni


MICHELLE RENAUD

Chociaż przygotowuje się teraz do zagrania ze swoim partnerem w nowym melodramacie telewizyjnym Quererlo todo , Michelle Renaud wiele lat temu uczestniczyła w słynnym programie z rozdziałem „No es aire”.


Michelle Renaud


MORÍN POLO

Aktor znany z występów w telenowelach, takich jak Mi corazón es tuyo, jest jedną z wielkich gwiazd debiutujących w La rosa de Guadalupe, ponieważ zadebiutował w telewizji w tym programie, mając 20 lat.

Morín Polo


Polo zwróciło uwagę publiczności i producentów m.in. swoimi pracami w “Ilusiones rotas”, “Vestida de besos”, “Mi pequeña”, “Las feas también tenemos corazón”


Morín PoloMorín Polo


VIOLET ISFEL

Violeta Isfel była również częścią programu, który zachęca do kultu Matki Bożej z Guadalupe, występując w rozdziale  “Flor de metal”


Violet IsfelViolet Isfel


KAROL SEVILLA

Wreszcie Karol Sevilla, która jest kolejnym z wielkich artystów, którzy pojawili się w La rosa de Guadalupe. Obecnie jest znana na całym świecie, ale aby się tu dostać, najpierw przeszła przez popularny program jako jedna z jego regularnych aktorek od 2008 do 2015 roku.


Karol SevillaKarol Sevilla

Sewilla zagrała miedzy innymi:  “El beso del príncipe sapo”, “Un solo corazón”, “Bailar para la vida”, “Sin hogar”, “En su sombra”, “El inquilino”, “Ojos de amor”

Karol Sevilla


Ta dziesiątka to tylko garstka z wielu aktorów, którzy pokazali swoje talenty w odcinkach tego serialu.  Natalia Téllez, Jessica Díaz i Erik Díaz to inni młodzi aktorzy, którzy byli w jednostce Televisy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *