Netflix daje pierwszy podgląd nowej serii od twórcy „Elite”


Nowa platformy streamingowej zaprezentowała część zdjęć z nowej historii współtwórcy „


 „Elite”, która skupia się na grupie studentów z instytutu Las Encinas, odniosła wielki sukces w serwisie Netflix. Teraz platforma ponownie współpracuje z jednym ze współtwórców tej serii, Carlosem Montero, w celu wydania „El desorden que dejas”.

Ta historia przenosi nas do Novariz , fikcyjnego miasta, i stawia nas przed Raquel, nauczycielką, która przyjmie pracę w liceum po tym, jak jej poprzedniczka odebrała sobie życie. Sytuacja pogorszy się, gdy Raquel zacznie otrzymywać groźby, co doprowadzi do tego, że nauczycielka zacznie prowadzić dochodzenie w sprawie samobójstwa poprzedniczki.Inma Cuesta, Bárbara Lennie, Arón Piper, i  prowadzą obsadę tego wiejskiego thrillera, który pojawi się na Netflix w grudniu .

El desorden que dejas” jest oparty na powieści Montero z 2016 roku pod tym samym tytułem, który zadebiutuje jako reżyser w tej serii, która będzie miała 8 odcinków .

Udostępnij
Sprawdź także  Maite Perroni ostrzega, że ​​„El juego de las llaves / Gra w klucze” to coś więcej niż tylko seria pełna seksu

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź