Aron Piper z „Elite” będzie miał nową serię na Netflix


Aktor połączy siły z Inma Cuesta i Bárbarą Lennie


Dzięki zjawisku, które stworzyło Elite , jego bohaterom udało się zająć pozycję w sektorze, będąc jednym z najważniejszych projektów beletrystycznych w kraju. NI tak wiemy, że Álvaro Rico (Polo) weźmie udział w El Cid , jednym z głównych zakładów Amazon Prime Video. Teraz Netflix ogłosił, że Arón Piper (Ander) będzie częścią obsady nowej oryginalnej serii:  El desorden que dejas

W tej obiecującej serii młody aktor będzie dzielił scenę z takimi aktorkami jak Inma Cuesta ( Arde Madrid ) i Barbara Lennie ( Magical Girl ). Zobaczymy także twarze Tamar Novas ( Fariña ) i Roberto Enriquez ( Vis a vis ).

W tym nowym tytule fabularnym Arón Piper powróci do pracy z Carlosem Montero, twórcą serii Elite . A El desorden que dejas, opiera się właśnie na powieści pisarza, który dzięki tej pracy w 2016 roku zdobył nagrodę Novel Spring Award. Montero zmieni teraz swoją historię w serial telewizyjny.

To jest punkt początkowy  El desorden que dejas  : „A jak długo umierasz?” To jest uwaga, którą Raquel znajduje w torbie pierwszego dnia pracy, jest nauczycielką literatury i właśnie zaakceptowała zamianę w instytucie miasta męża, a jej złudzenie dotyczące nauczania spotka się z niektórymi studentami którzy przyjmą ją z tak makabrycznym powitaniem. Wkrótce odkryje, kim była nauczycielka, którą zastępuje i jak to wpłynęło na życie wszystkich . ”

Jest to thriller osadzony w wiejskim otoczeniu Galicji , która łączy dramat i napięcie. Krótko mówiąc, seria, która łączy wszystkie składniki, aby uzyskać następną ofertę Netflix.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *